bugün

ahmet çakar'ın salı günü atv'de başlayacak yeni yarışması. sinirine güvenen gelsin tadında bir sloganı var. hayırlısı.

edit: şansa bak'ta çalan müziklerin, arada bir gel oğlum halay çekelim dediği elemanın, ve görseniz tanıyacağınız eski bir şansa bak yarışmacısının da hazır bulunduğu yarışma. şu an yayındadır. ahmet hocamızın kilo aldığı gözlenmiştir. ayrıca cevaptan sonra geri dönüşü olmayan yola girmeden önce çalan are you readyyyyyy tadındaki müziği de ayrı bir konudur.
ahmet hoca'nın yine yarışmacıları allak bulak edip 2+2=5 dedirtecek kadar zorlaması ve akabinde gerizekalı muamelesine tabi tutup, haşlaması muhtemel program.
(bkz: ahmet çakar la şansa bak)
(bkz: fener cakar ahmet bakar)
yine ahmet çakar ile çok ciddi ve gerilimli dakikalar...

yine ahmet çakar ile geri dönüşü olmayan yollara girecek yarışmacılar.

yine ahmet çakar bütün hakaret yöntemlerini ve haklarını kullanacak.
var mısın yok musun 'un başka versiyonu.
an itibariyle çektiği iyi kartlar nedeniyle çok para kazanacağım, şeytanın bacağını kırdım düşünceleriyle sebebsiz yere ota-boka abartılı kahkahalar atan bir kızın yarışmacı olduğu son ahmet çakar harikası. ( heyacan yapma kırmızılı kız, programın sonuna doğru ahmet hoca altından girip üstünden çıkacak, tüm umutlarının tek tek ırzına geçecek, beş parasız seni eve yollayacaktır. iyisimi sen sebebsiz sırıtmayı kes )
ahmet çakar'la şansa bak'a konuk olan bir oyuncunun an itibariyle bir kez de burada yarıştığı program.
ahmet cakar la sansa bak ta bir zamanlar yarismaci olan insanlarin yan tarafta takildigi, sorunlan sorulara sacma cevaplar verdigi yarisma programi.
klasik müzik seviyorum diyen birinin.. ludwig van'dan beethoven'ı anlamadığı.. ay ışığı sonatını ve yine bu klasik müziği seven insanın ünlü sağır müzisyenden*bir haber olduğu.. aynı zamanda ahmet çakar türk marşını dinledin mi diyince "mozartın mı?" diyip.. "serdar ortaç'ın olacak hali yok" cevabını aldığı program..
varmısın yokmusun adlı yarısmayla kim 500 milyar isterin melemen halinde seyirciye sunuldugu ahmet çakar saçmalığı.
ilk bölümünde ahmet çakar'la yarışmacı arasında geçen bir dialog ilginçti:

-1 numarayı yakın hocam.
+1 numara, 1 numarayı tüm türkiye merak ediyor. acaba 1 numarada ne var. sen bir numaranın kim olduğunu biliyor musun?

bu dialog da ahmet çakar ergenekon davasındaki "1 numara"ya atıfta bulunmuştu ama tabi yarışmacı ablamız bunu anlayacak durumda değildi.
an itibariyle aldanma çocuksu mahsun yüzüne şarkısını çalarak koparmış programdır...
burcu adındaki yarışmacı bayanı görebilmek için izlediğim yarışma. umarım burcu uzun bir süre daha yarışma hakkı elde edemez.

(bkz: platonik aşk)
ahmet çakar'ın kartları bilmesinin sonucu olarak mantık hatasının tavan yaptığı yarışma programıdır ki ilk programda kartları toplamı 55.000 olan kıza 40.000 teklif yapmış kızda doğal olarak teklifi kabul etmemiştir.
formatı değişen yarışma. ilk bölümdeki format yerle bir olmuş şu an.
eski formatın tutmadığı görülünce, fox tv deki ahmet çakar la şansa bak formatına dönmüştür.

kişisel fikrim; alınan kararın son derece yerinde olduğu yönünde. en baçtaki format çok kolpa duruyordu açıkcası, samimi gelmemişti bana, gırgır da omluyordu zaten; tek düze ilerliyordu yarışma.
"ahmet cakar'la artik kolay karar yok, ahmet cakar'la her karar zor artik" diye bi cingili olsa da olur olmasa da.
ahmet çakar'la ne olursa olsun sinir bozucu olur düşüncesiyle yapılmış bir yarışma programı sanki. ahmet çakar'la her karar zor; ahmet çakar'la ulan şansa bak gibi.
kendisi ile ilgili replikler
- sen beni yontulacak kaz olarak mı görüyorsun?
- yemişim çakar ını *
- ahmet adam değildir. *
- ahmet topçu falan değildir. *
-sıradaki sorumuz geliyor haydi rastgele. ****
yarışmanın ilk bölümünde;

+ hocam ne olacak şimdi?

- belki de sıfırsa sen bir hiçsin. yanlış anlama. maddi anlamda hiçsin demek istedim. *
(bkz: ahmet çakar çakmaz çakan çakmak)
ahmet çakar ın yarışmacılara çakabilme ihtimalini sevdiğimiz program yeni bölümlerini merakla ve akabinde tarakla beklemekteyiz ..
Genel ihtibariyle aptal görünüşlü ve içi dışı bir insanların yarıştığı program.
patlak yarışma.
soru: yavrusunu başka hayvanlara teslim eden hayvan hangisidir?

şıkları hatırlamıyorum doğru cevap guguk kuşu zaten..ama ahmet çakar bu soruyu nasıl soruyor?

"yavrusunu ele güne bırakan bu şerefsiz hayvan hangisiymiş acaba?"

(bkz: oha)
güncel Önemli Başlıklar