bugün

fragile
godfather
hasta siempre
hotel california
my heart will go on
my way
shape of my heart
sorry seems to be the hardest word
tamally maak
total eclipse of the heart
morena de mi corason
gibi şarkıları da yorumlamış bağlama virtüözü..
bağlamaya çalmaya 9 yaşında başlamış 10 yaşındada konservatuara başlamış bağlamayı yutmuş bir profosyoneldir.
o bir duayen, bu işin ustası ve yaratıcı bir insan.
En güzel yorumu bence fragiledır. Bağlama çok yakışmıştır.
bugüne kadar tüm godfather yorumlarını dinlemiş biri olarak belirtmeliyim ki; en iyisini yapmış kişidir. eminimki coppola bu versiyonu duyarsa ve bir gün godfather part 4'Ü çekmeye karar verirse, filmin sonunda ahmet koç ismini görebilir, gurur duyabiliriz.
bu piyasada para kazanmak için ne yapabiliriz diye düşünüp piyasaya yapılan adaptasyonların ürünlerinden biri.

ayrıca;
(bkz: anjelika akbar)
son olarak görevimiz tehlike nin müzigini yapmış klibi müzik kanallarında dönmektedir.
şarkılar için telif hakkı ödenmiş mi sorusunu aklımıza getirmektedir. eğer ödememişse * gönül rahatlığıyla paylaşım programlarından indirebilirsiniz. caizdir.
orhan gencebay'dan etkilendigini hep soyleyen ve belli eden sanatci.
konservatuar mezunu. 150 albümde yönetmen olarak imzası olan müthiş insan. 1994'teki ilk yedi karanfil albümü onun eseridir. son albümü sağanak ismini taşır... elinde 4000 şarkı olan derya insandır...
boat on the river coverı merakla beklenen, mafya babası görünümlü, bıyıklarına hayran olunası müzisyen. hotel california cover'ı oldukça iyidir.
1997 eurovision şarkı yarışmasında bağlamayı kalbimize saplayan beyaz pantolunlu dahi.

http://www.youtube.com/wa...;search=eurovision%201997

(bkz: dinle)
kral tv'de albümü sağanak'la aynı adı taşıyan bir program yapmaktadır.
son albümünün adı sözün bittiği yerdir.
son albümünde çaldığı the a la menthe adlı parça göz kamaştırmaktadır.
son albümünde Thé à la menthe'yi çalarken en iyiyim diye haykırmıştır.
(bkz: ahmet koç türkiyenin satrianisidir petruccisidir)
kendisine olan hayranlığımı kelimelere dökmekte zorluk çektiğim duayen. sözün bittiği yerde bir careless whisper , bir kavak yelleri , bir tükeneceğiz bambaşka şarkılar olmuş çıkmış. helal olsun diyorum.

genel okuyucu için : (bkz: bağlamanın efendisi)
+18 için : (bkz: bağlamasıyla sevişen adam)
hemen hemen herkes kendisini bağlamanın en iyisi olarak görse de; o en iyiyi orhan gencebay olarak görüyormuş.

habire cem ceminay'ın programına konuk olmaktadır, ya da aynı programı tekrarlayıp duruyorlar ben anlamıyorum.
tamam iyidir hoştur ama kariyerini neden onu bunu cover layarak geçirmeyi seçtiğini merak ettiğim adam. hayır rus kızıl ordu şarkılarını çalıyorsun, şarkının yüzde onunda ana melodiyi sazla çalıyosun. ne anladım ben bundan. saçlar iyi olmuş ama sayın koç.
another day in paradise daha güzel yorumlanamazdı.şarkı zaten güzel ama bağlamalı neyli daha da güzel, ya güzel kere güzel.

(bkz: (vid #8034)) *
kendisi susup, bağlamasını konuşturan insan.
onu da yapmış bunu da yapmış demeyip tüm albüm ve şarkılarını yazarsak:

PARADOKS:

1. Hasta Siempre,
2. Fragile,
3. My Way,
4. Sorry Seems To Be The Hardest Word,
5. Hotel California,
6. Surf Rider,
7. Godfather,
8. Shape Of My Heart,
9. Tamally Maak,
10. Total Eclipse Of The Heart,
11. Morena De Mi Corason,
12. My Heart Will Go On,

SAĞANAK(Yabancı):

1. Papillion (Kelebek Film Müziği)
Müzik: Jerry Goldsmith
2. Can't Take My Eyes Off You
Söz: Bob Gaudio Müzik: Bob Crewe
3. Boat On The River
Müzik: Tommy Shaw
4. Belle
Söz: Luc Plamondon Müzik: Richard Cocciante
5. Mission Impossible
Müzik: Lalo Schifrin
6. Another Day In Paradise
Müzik: Phil Collins
7. Desert Rose
Müzik: Sting
8. Love Story
Müzik: Francis Lai
9. Awaara Hoon (Avare)
Müzik: Jaikishan Dayabhai Pankal
10. The Blue Cafe
Müzik: Chris Rea.

SAĞANAK(Yerli):

1. Beni Hatırla,
2. Kaderimin Oyunu,
3. Herşeyi Yak,
4. Sakın Gelme,
5. Kürdili Hicazkar Longa,
6. Ağlama Anne,
7. Sevda Değil,
8. Yağmur Yüreklim,
9. Kan Çiçekleri,
10. Esen Yeller,

SÖZÜN BiTTiĞi YER:

1. Polyushka Polye
Konstantinovich Knipper
2. Tükeneceğiz,
Sezen Aksu
3. The a La Menthe
Mazous Ahmet, Mazous Muhammed
4. Love In Portofino
Ferdinando Buscaglione, Matteo Chiosso
5. Bella Ciao
italyan Halk Ezgisi
6. Kavak Yelleri
Ülkü Aker, Nilüfer Yumlu, Buğra Uğur
7. Rain
Terence trent d'arby
8. The Lonely Shepherd
James Last, Robert F. Diggs
9. Careless Whisper
George Michael, Andrew Ridgeley
10. The Traveller
Chris De Gurgh
11. Kurbağalar
Hasan Hüseyin Demirel.

bağlama neymiş günümüz dünyasında. club dinlerim, house dinlerim, gangsta rap dinlerim tarzı takılmamak lazımmış. adam çok içli, güzel çalıyor. bağlamayla alakalı olmadığım halde dinliyorum. şahsın kol düğmesi bile olamayacak biri olsam da şöyle bir şey yapsa güzel olur diyorum. tamam iyi çalıyor falan, vocalli yapsa bu işi. mesela hüseyin karadayı da cover yapıyor. kendi müziğini yapıyor, istediği vokali de şarkıya yerleştiriyor. ahmet koç da öyle yapsa mesela güzel olur. ne bileyim, sinem, melis sökmen, uzar gider. büyülü sesleri olan insanları alsa bağlamasının üstüne vokal kondursa on numara olur. böyle bir süreden sonra sıkar parçalar, yavan olur. oluyor hatta.
son olarak, gerçek bir sanatçı.
dinlenebilitesi oldukça yüksek karizmatik bir müzisyendir. Love In Portofino su çok etkileyicidir.
bella ciao ve hasta siempre yi sazla mükemmel coverlamıştır.yalnız hasta siempre gibi kutsal bir şarkıya öyle bir klip yakışmamıştır.