bugün

sonu çeşitli şekillerde tamamlanabilecek olan bir varsayım cümlesidir.

o ses türkiye de jüri olur athena gökhan ile kapışırdı.
acı ama gerçek. ahmet kaya medyatik olmayı severdi.
PKK nın yasallaşma sürecinde kck veya bdp o olmadı hdk eş başkanlığı yapardı.
Dünyada fazladan bir keko daha olurdu..
pkk bayrağını sahnenin arkasına flama yapıp konser verirdi, bir sürü köpekte havlayarak ona eşlik ederdi. ayrıca yapmadığı şey de değil hani.
pkk'lı itler bu kadar yüz bulmuş, azmışken o da kardeşlerine uyar o bez parçası önünde manyak gibi bağırırdı.
güzel müzik dinlerdik.
Şu an yaşıyor olacaktı. Yeni şarkıları olacaktı. Varsa çocukları ile eğlenebilecekti.
dünyadaki yaşayan pkklı terörist sayısı 1 fazla olurdu.
(bkz: en iyi pkk lı leş olmuş pkk lıdır).
Kobane için ne yapardı merak konusudur. Sigarayı beş pakete çıkarabilirdi.
Hümanist bir insan ne davranırsa öyle davranırdı.
HDP ye seçim şarkısı yapardı dinler içerdik ne güzel keşke yaşasa...
Konserine gidemeyip, canlı dinleyemediğim için hayıflanmak yerine o söyledikçe ben bir güzel ağlardım.
O harika sesinden yeni şarkılar, türküler belki rock söylerdi uzun hava söylerdi bizde bıkmadan dinlerdik.konserine kesin giderdim.Allah rahmet eylesin iyi sanatçıydı.
ben Türkçü birisiyim seviyorum dinliyorum ve onun iyi niyetini hissediyorum.ama adamı hain sıfatına getiren o dönemin medyası siyasi olayları yanlış anlaşılmış birisi bence Ahmet Kaya onu anlamak için onun yaşadıklarını bilmek gerekir. Ahmet Kaya tamam ülkücü değildir ama her ülkücü de gizli gizli dinlemiştir...
Bu kadar dinlenmez ve bu kadar sevilmezdi.
çözüm sürecinde apo posterinin arkasında konser verip, pkk'lıları gazlardı. hadepe'den milletvekili olurdu. kendisine tepki gösterilse iki yüzlü sol medya hüngür hüngür ağlayarak, mağduriyet kasıp dururdu. şarkıları çok güzel yea diyen kronik sol çomarları yine onu savunurdu.
güncel Önemli Başlıklar