bugün

i melih gökcek'in ankaraspor'da yöneticilik yapan oğlu. bir dahaki seçimlerde chp'nin kalesi olan çankaya belediye başkanlığına oynayacağı söyleniyor. ama havasını alır o da farkındadır sanırım. yakın zamanda ankaraspor başkanı olarak görebiliriz.
belki de doğalgaz mevzusundan önce incelenmesi gereken şahıs...

ankaraspor hangi kaynakla ile transfer yapıyor ve nasıl oluyorda bir belediye başkanının oğlu kulüpte üst düzey yöneticilik yapabiliyor? ne var bunda denecek haliyle. bende "ne var?" diye soranlara şunu soruyorum de nigris'e geçen yıl 1 milyon 100 bin euro* hangi kaynaktan nasıl ödendi? yayın gelirleri, futbolcuların ve teknik ekibin maaşlarını karşılıyor diye varsayalım. ki yanlış bir varsayım olmaz bu. aynı zamanda ankaraspor stad yapımı için harcadığı parayı da gözardı etmemek lazım. çok uzak diyarlarda para ile taraftar tutulan stad var ya ondan bahsediyorum.

birde kendisinin bitmek tükenmek bilmeyen bir ankaragücü sevdası var. bu uğurda gecekondu ve anti x taraftar gruplarının organize edip, "cemal aydın istifa" sloganının zeminini hazırladığına inanıyorum. ankaragücü taraftarlarına vaadedilen şeylere bir göz atın;

- Ankaragücü kişilere bağlı olmadan senede en az 50 milyon dolar geliri olan (lig tv hariç ) bir kulüp olur ve hava alanı yolundaki muhteşem tesis Ankaragücü'nün olur, stadı 2009 sonuna yetişir, inanılmaz akustikli en az 40000 kişilik.
yorum: hava yolundaki muhteşem tesis ankaranın olur! peki oldu. babanızın malı ya doğru zaten. 40000 taraftarda zaten kalkıp esenboğanın oraya gider. dahice bir fikir bu!

- Ankara'daki lisesi, koleji devreye girer, sponsorlar sıraya dizilir, Ankara'nın her yeri sarı lacivert olur, müthiş transferler izler Ankaragücü taraftarı, dernekler sağlam yapıya kavuşur ve her dernek ve gruba giydirilmiş olarak birer otobüs kesin olarak demirbaş olarak hediye edilecek.
- Ankaragücü radyosu ve televizyonu hemen devreye girecek,
- Ankaragüçlülerin yüzü güldürülmeye çalışılacak.
- 2010 senesinde iddia ediyorum Fenerbahçe'den sonra kurumsallaşmada en büyük noktaya Ankaragücü gelecek ve tüm Türkiye'de taraftarı olmaya başlayacak; buna inansınlar.
yorum: uzunca yorum yazmak yerine rüyalarda buluşuruz belki bir gün kavuşuruz şarkısının sözlerini armağan ediyorum bu temeli olmayan hayalperest lafta parlak fikirlere!..

gerçek manada türkiye de taraftar olmadığının bir başka ispatıdır ahmet gökçek.* takımlarına sahip çıkmayı pembe hayallere ve otobüs rüşvetine satan ankaragücü taraftarı hayat boyu üzülmeye mahkumdur. eski gecekondu ruhu bunu affetmez.

kaynak; * *
http://www.google.com.tr/...i+x&btnG=Ara&meta=
http://www.stargazete.com...is-ankarasporda-83221.htm
ankaragücü'nün küme düşmesinin sebebi olacaktır.

zira daha önceleri de çokca gördük; toplama takımlardan başarı gelmez!

Ankaraspor'dan on adam alsan, galatasaray'dan üç adam alsan ondan beş alsan bundan yedi alsan kaç puan alabileceksin?

Ayrıca yakın zamanda isim değişikliğine giderse kulüpte, hiç şaşırmayacağım.
bu şahsın başkanlıga seçilmesiyle birlikte siyaset-futbol ilişkisinin daha belirgin örneklerini görmek mümkün olacaktır...
doğuştan şanslı, uyanıklığı ve çıkarcılığı ona genetik miras olan mafyamsı.
babasının aldığı yeni oyuncağı olan a.gücünü en yakın zamanda bozmasını beklediğim kişi. (bkz: hanimiş babasının oğlu)
olağanüstü kongrede üyelerin tamamının oyunu alarak baskan seçilmistir.
ankaraspor süper lige çıktığında babası tarafından kulüp yönetimine sokulmuştu. babası destekli transferlerle ve üstüne inönüde alınan 3-2 lik galibiyetle bir anda ligin flaş takımı konumuna yükselmişti. O günlerde babası açıklama yaptı; "4 yıl içinde şampiyon olacak bir takım yaratıyoruz. Ankara'ya şampiyonluğu getireceğiz." Bu sözler 6 sezon öncesine ait. Baktılar ankaraspordan bir şey olmayacak, bari taraftar destekli ankaragücü'nü alalım dediler.

(bkz: ankaragücüme gidiyor böyle yaşamak)
osman gökçek'in kardeşi.
(bkz: babanıda al git buradan)
yüzyıllık ankaragücü kulübünün oyuncak olarak eline verilmiş kişisidir..
saltanat kayığının en yeni oyuncularından.
(bkz: katranı kaynatsan olur mu şeker)
armut ağacı dibine düşen armutlardan biri.
takımcık sahibi.

hoca fıkrası gibi işte ya, gemicik oluyor da takımcık mı olmıyacak?
(bkz: baba parası)
mamak'a disneyland dikecek adamın oğlu.

kendisinin ankaragücü başkanı olmasındaki tek parlak nokta gökçek aşiretinin maddi gücü ve ankara'ya yeni bir stad yapılma ihtimalidir ki işin ucunda o uzaktan stada benzeyen gecekondudan* kurtulmak varsa * olsa desteklenmelidir. ama bunun dışında;

oyuncağınız olacak takım belliydi zaten: (bkz: ankaraspor), her ne kadar cunta yardımıyla birinci lige çıksa da en nihayetinde 100 yaşında bir camia olan ankaragücü'nün de sizin elinize düşmesi utandırıcıdır. gökçek aşireti her yerde.
şaibeli ankara karmasıyla(!) şampiyonlar ligi şampiyonu falan olacağını zanneden insan.

--spoiler--
bu engelleme çalışmaları doğacak süper güç içindir. ankaragücü'nün başarısını baltalamak için şimdiden uğraşmaktır.
--spoiler--

edit: hacı kusura bakma ama sen kendini milan başkanı falan zannediyorsun galiba.
geldiği gün ankaragücü'ne başkan seçilen beni korkutan kişilik *
ve ankaraspor'dan alınan oyuncular benim bildiğim oyuncular 1 yıllıgına kiralanır ama burada 2 yıl ve güzel de oynayan oyunculardı mehmet çakır vs.
(bkz: transfer fatihi)
babası mı daha çok gıcık yoksa bu mu daha çok gıcık bi türlü karar veremedim .
(bkz: babasının oğlu)
ankaragücü taraftarı nın en geç bir yıl içinde göndereceği başkan.
uday hüseyin in tahtına aday olan siyasetçi oğlu.
zaman zaman melih gökçek sırıtışından güzide örnekler veren ankara prensi.
(bkz: babanı da sevmezdim zaten)
(bkz: babam sağolsun)