bugün

erdek'te heykellerle kaplı dört yıldızlı bir oteldir.

bir kapalı olmak üzere iki yüzme havuzu bir de bu otele bağlı aqua park vardır. otel müşterileri oradan da yararlanabiliyor.
küçükken bir hafta kadar kaldığım otel. içerisindeki heykellerden korktuğumu hatırlıyorum. Benden görünüm olarak çok büyüklerdi heykeller. Korkmuştum. Hatırladıkça korkuyorum sanırım.
Hayatımın tek aşkı ile en güzel günlerimizi en hatasız şekilde yaşamamızı sağlamış olan, turistik bölge olmasına karşın kışın bile hizmette sınır tanımayan güzel insanların mekanı.*
ilk açıldığında sahibinin manukyan olduğu otel.. sonra başkasına sattı sanırsam.. bir de bir aralar discosu fena modaydı herkes giderdi.. biz küçüktük babamız izin vermezdi çok üzülürdük, o kadar önemliydi yani o discoya gitmek..
ilgisiz ve müşteri mennuniyeti nedir bilmeyen otel personeli sayesinde bir gidenin bir daha aklına bile getirmeyeceği oteldir.
canavar ruhlu ascisinin yemekleri tabaklara eliyle koydugu otel. bir de mumya gibi gereksiz bir ayrinti vardi otelin ortasinda.her sabah kahvaltıya giden otel musterileri ilk once onunla karsilasiyorlardi* *.gordugum kocaman kocaman heykeller nedeniyle eve dondugumde 1 ay kendime gelememistim her yerde bana bakan kizilderililer goruyordum.
edit: ayrica aksam yemekleriyle birlikte ictigimiz sular da paraliydi. ** *
yillarca kalitesinden odun vermeyen ve yaz kis dolu olabilen bir oteldir*. yurtca taninmis simalardan biri, otelin sahil tarafinda bulunan fil heykellerinin hortumlarindan birinin ucunu kirmisti saniyorsam, sonra da hortumlarin ucuna tel orgu sardilar*. boyle de bir anisi var..
girişinde koskocaman bir fil heykeli olan ve içinde de birtakım korkunç heykeller barındıran erdek çuğra mevkiinde bulundan otel.
güncel Önemli Başlıklar