bugün

cehennemin dibine kadar yolları var amk çocukları. bunların camiye girmesi bile oradaki huzuru bozmaya yetiyor.
Gayet doğal Türk ırkının vergileriyle yapılmış camiden isleri olmaması lazım zaten.
pkk yı destekleyen neden namaz kılar ki zaten. marksist, leninist örgüt ve üyelerinin dini imanı yoktur.
pkk destekleyenleri ateist sanmak. adamların en az %10 oyu var. kürtlerin yarısı falan ediyorlar. kürtler ateist mi amk.
adamlar camiye gidip ibadet ederken demek bundan rahatsız oldu kaçtı gitti. gene iş ateistlere geldi ya la.
gören hakkariyi ateist sanacak. oraya ateist girse parçalarla amk.
kaçma ermeni kaçma diyen Pöh memurunu akıllara getiren olaydır.
Ulan anca bok atın memleketime de insanlarına da.
Evet bir erkek değilim, cemaatle cumayı falan da kılmadım ama işi gücü olanların cuma namazlarını hemen eda edip vaaze takılmadan camiiden ayrıldıklarını hepimiz biliyoruz.

Bana şimdi sakın dindar ayağına yatmayın.
Ulan çoğunuz vaaz dinlememek için cemaatin en arkasında namaz kılan tiplersiniz ikileyin şimdi.
Allahsızların yanında olan münafıklar kendilerini belli etmiştir. En azından belirtecek kadar "şerefleri" varmış.
cumadan cumaya camiye giden suslumanlari kizdirmistir.
onun da farzini kilip hemen topukluyorsunuzdur eminim.
igneyi kendinize cuvaldizi baskalarina batirin.
Aynı tepkiyi minberdeki müezzin akp propagandası yaparken, Kur'an'a uymayan şeyleri sanki islami bir şeymiş gibi empoze ederken de tüm cami cemaatinden bekliyorum. Demek ki çıkılabiliyormuş.
he zaten diyarbakırın tamamı marksist. olum bu adamlara allah yok desen götüne dinamit koyarlar. ne bu sürekli ateistlere bulaşma çabası. gidin az ötede birbirinizi yiyin.
Cami çıkışına sniper konulup indirilmesi gereken bizon sürüsüdür.
Kendileri açısından bakacak olursak gayet doğal. Kardeşimiz olmayanlar bizimle aynı duaya amin demesin.
hutbeyi önceden öğrenip sırf halkı tahrik için camiye gitmişlerdir. yoksa caminin sokağından geçmez pkklılar. kaçan diyarbakırlılar değil 2-3 tane pkklı.
Afrin duası cuma namazının farzlarından olmadığı için yaptıkları davranış anormal değildir, evet belki aceleleri vardır neden öküz altında dinazor arıyorsunuz.?
kanlarının gerektirdiği şerefsizliği yaparak bizleri pek de şaşırtmayan davranıştır. alayının canı cehenneme.
güncel Önemli Başlıklar