bugün

(bkz: savaş mı istiyorsun kamon)
doğum günümü kutlayan centilwoman.*
teşekkür ediyorum kendilerine.
Mesaj almaktan cok hoslanan yazardir.
hadi yine iyisin yazarı.
Sevimli bir nick.
hoşgelmiştir.
(bkz: seri artılayan melek)
entrylerinden anladığım kadarıyla ateist yazar. hem ateist hem lezbiyen sen yandın yavrum diğer tarafta. şaka bir yana bu eksi almayı siklemeyen tavrıyla gönlümde taht kurmuştur. hiçbir zaman değişmemesi dileğiyle.
Gerçekten lezbiyense ilgilenebileceğim yazar.hoşgelmiş bakalım.
9 yaşında bir kızla evlenen adama pedofili hastası demek saygısızlık değil, rahatsızlığını teşhis etmektir. (bkz: pedofili) isteyen saygı duyabilir, saygı duyan insanlara hiçbir şekilde hakaret etmem, edilmez insanların bir dine inanma ve yaşama hakkı vardır ancak inanılan şeyin senin tarafından kutsal sayılması onun eleştirilemeyecek olduğu anlamına gelmez, bu sebeple insanların saygı duyduğu şeye gayet de dil uzatabilirim, uzatabilirsin. (bkz:  düşünce özgürlüğü)

" .... kendine hak olacak sonucu söylemiş " kısmına bayıldım. beni saygısız olduğum için eleştir eleştir ondan sonra da benim gayri ciddi yaptığım çekip vurma şakasını bana hak gör. çok ironiksin paşam. 

adam olsun diyecegim de nicki malum kısmına hiç girmiyorum gücüm yok zira. (bkz:  adamlığı sizden öğrenecek değiliz)
Şirin baba karmasından kurtulması için elimden geleni yapacağım hatun. Şu an dışardayım eve gidince abanacağım butona. Hangimiz geçmedik o yollardan? Ah canım benim ah.
Nickini okuduktan sonra umarım tez zamanda iyileşir dediğim yazar. Tedavi olarakta penisilin öneriyorum kendisine.
cinsel kimliği kendisinden baska kimseyi ilgilendirmeyen yazardır.
güzel bir nick seçimi yapmış yazar. yalnız bu troll bolluğu arasında homofobik tartışmalara girmemesi önerimdir, yorulmaya gerek yok.
hiç lezbiyen görmedim ben. çok merak ettim.
(#28536667) ile kahkaha attırmış yazar. *
Ne zaman sozluge girsem online oldugunu gordum yazar.
Sol frame canlandıran ; solcu bir yazardır.
Kaçak çay teklifimi red etmiyecek kadar da naif bir kişiliğe sahiptir.
Nickaltında olan 31 entryi gördüm ve içime oturdu bu yüzden şunu söylemek istiyorum yazarı:
görsel
Kendisini hoşgörü ile selamlıyorum.
kendisini şaşırtarak "dar hejiroke" parçasını armağan etmek istediğim yazar.

http://m.youtube.com/watch?v=5taE7R38gz4

Hadi iyi dertlenmeler.
Lgbt sanırım. Allah başka dert vermesin. tez zamanda şifa bulsun inşallah.
sohbeti güzel,afedersinizlezbiyen * yazar. koşuştursun sözlükte.
öncelikle dün verdiği destek için teşekkür ederim.

entrylerine de göz attım. ırkçılık yapmıyor , homofobik hiç değil..

hoş gelmiş.
Fikirlerimiz farklı ara sıra abartıyor ama sevilesi yazar.
güncel Önemli Başlıklar