bugün

+merhaba ben oruç aruoba gibi adam, ama 22 yaşındayım.
-hadi evine gidelim.

bu kadar kolay aslında ama, neyse. *
1- kızla konuşmaya geçilmeden önce kesinlikle kızla göz göze gelmeye ve etkileyici bakışlar atmaya çalısın.
2-kesinlikle mal mal bakmayın boş gözlerle bakmayın boş gözlerle bakıyorsanız bile belli etmemeye çalısın.
3-kıza bakarken kız da size bakıyorsa ismini bulup facebook da ekleyin.
4-kabul ederse ki büyük ihtimalle eder facebook da arkadaşlık sisteminin işleyişini hepimiz biliyoruz.
5-facebook da kesinlikle kıza slm dahi yazmayın onu açık gördüğünüzde onun yazmasını bekleyin. ( en az 3 saat facebook da ikinizin de online olmasına dikkat edin yazmasını beklerken ortalama 2 güne denk gelir) bekledikten sonra yazmazsa siz yazın normal konusun duruma bakın gözden geçirin olumluysa 6.maddeye geçin, o yazarsa direk 6. maddeye gecin
6-mantığınızı ve aklınızı kullanın gerisi gelir.

Not: facebook da bi zahmet ilişkisi yok yazın.
Not2 : 5. maddeden olumsuz sonuç alınırsa başka bir kız seçip madde 1 den başlayın.
Nor3 : Maddelerin sırası önemlidir.

En önemli not : bu program uygulanırken duruma göre her madde uygulanmaya başlamadan önce 6. maddeye başvurun sizin durumunuz farklı olabilir ufak tefek ayrıntılarla değişikliklerle bu programı hatun kişisine uygun hale getirip uygulayabilirsiniz.
sanal alemde denenmesinde kötü sonuçlar ortaya çıkabilecek olaydır.
degiskendir.
sadece kendin ol. kız tavlamak için hiç yapmadığın şeyleri yapmaya gerek yok. hoşlandığını belli et, olursa olur zaten olmazsa da kasmaya gerek yok. herkes her istediğini tavlayamaz. karşındaki istemezse, ağzınla kuş tut istersen.
kız tavlamada tek adım vardır: "işi oluruna bırakmak." çünkü onlar canları isterse tava gelir. bizim planlarımız falan hep hava civa lan.
şuncacık basit bir algoritması vardır. *

http://galeri.uludagsozlu.../g/adım-adım-kız-tavlama/
bahsi geçen adımların 10 katını bile uygulasan, eğer kız senden hoşlanmıyorsa, hoşlanamayacaksa napsan boşuna dır.
(bkz: boş işler müdürü)
- afedersiniz ben bu şehrin yabancısıyım da, şu adrese nasıl gidebilirim..
- şurdan sağa burdan sola ordan yine sağa gideceksiniz tam karşınıza çıkacak.
- ya yanlış anlamayın buraya ilk defa geliyorum, size zahmet yolunuzun üzerindeyse birlikte gitsek daha yakın bir noktadan tarif etseniz.
- rica ederim. tabii buyrun yürüyelim.
--
- işte şu karşıdaki bina aradığınız yer.
- ah çok teşekkür ederim. bişey daha rica etsem sizden. siz bu yer bulma konusunda baya iyiye benziyorsunuz. ben numaranızı alsam da tekrar kaybolduğumda yine sizi arasam?
-:)

olaylar gelişir..
adım adım matematik ortaokul kitabının müthiş versiyonu. tükenmeden alın.
bir kız görürsün beğenirsin, tanışmaya çalışırsın, tavlarsın hevesin kaçar...
başka bir kız görürsün beğenirsin, tanışmaya çalışırsın, bu sefer uğraştırır daha çok uğraşırsın, tanışırsın çok geçmeden hevesin kaçar...
bir kız görürsün beğenirsin, tanışmaya çalışırsın, tanışamazsın, ulaşamazsın, vazgeçemesin, içinde patlar.

(bkz: Allah transpozunu alsın emi)
kızı gözünüze kestirin.

küçük çağlı bir araştırma yapın.

kızın ilgisini çekebilecek bilgiler edinin.

hoşlandığı şeyleri öğrenin..

konuşun..

o konuştukça sizde konuşun..
konuşun ki sizi sevsin..

ha kız sizi beğenmediyse sittin sene uğraş didin o iş olmaz..

ne olursa olsun sempatikliği elden bırakmayın.
güleryüzlü olun.
hakikaten cidden vallahi billahi tallahi kızlar dış görünüşe önem vermiyor dedirten durumdur. veriyorsa da çok çok az. çünkü ne kadar güzel kız görsem yanında en çirkininden bir adam olur mu ya hiç istisna görmedim şimdiye kadar. ne kadar bomba kız görürseniz biliniz ki sevgilisi çok çirkindir. Bu tanımı okuyan sevgilisi güzel olanlar da kendisinin yakışıklığından da şüphe etmeli. ayrıca erkek arkadaşının yakışıklı olmadığının farkına varan kızlarımız da kendilerinin güzel olduklarını tasdik edebilirler. Mantık ve demorgan kuralları burada da geçerliliğini korumakta. Değili, tersi, karşıtı bütün önermeler geçerli arkadaşlar.

Her şey dile bakar. Biz dili de 2 ye ayırıyoruz.

1.Dilin cinsellikteki fiziksel ve sözel faaliyeti.
2.Dilin sosyal hayattaki diksiyonal faaliyeti.

Yukarıdaki iki şartı sağlayan arkadaşlar tip mip aranmaksızın her türlü malı götürürler.

Dilin geliştirilmesi için tavsiyeler:

1.Bol bol kitap okunmalı. Kitap okumayı öğrencilerinize bu amaçla tavsiye ederseniz hepsi kitap okumayı sevecektir.
2.Mümkünse diksiyon kursuna gidilebilir.
3.Kadınların vücutlarındaki haz noktalarını tespit edin ve tanıyın.
4.Maske takabilme kabiliyetinizin yanında hayal gücünüzü genişletin ve okuduğunuz bu yazıda olduğu gibi olabildiğince ağzınız laf yapsın ve karşı taraf düşünmeye fırsat bırakmadan, tereddüte düşecek zaman buldurmadan sürekli konuşun.
5.5 Sevgi dilini iyi kullanın.
6.Mutlaka beden dilini öğrenin, elinizi ve mimiklerinizi kullanmayı öğrenin.
7.Sansürü kaldırın. Konuşurken içinizden geldiği gibi konuşun.

Sevginin 5 Dili (Baş harfleri Honda Civic marka otomobilden aklınıza gelebilir.)
diğer dilleri siz araştırın.

H)izmet davranışları
O)naylayıcı söz (DiL)----->> Görüldüğü üzere burada sözel zekanızı ve övücü sözler kullanmayı öğrenmelisiniz.
N)itelikli beraberlik
D)okunmak
A)rmağan Vermek

NOT: Eğer karşınızdaki kız güzelse sakın övmeyin, yerden yere vurun, yerin dibine sokucu laflar edin.
Örnek: Kendini bulunmaz hint kumaşı mı sanıyosun sen?
Fiziki güzelliğin var diye ruhunun da güzel olacağını mı zannediyorsun? gibi

Çünkü güzel kızlar herkes tarafından poh pohlandığı için artık eleştirilmek daha çok hoşlarına gider.
Mesela şu videoyu izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

Örnek Video:
Bana Mazlumu Getirin:
Bak sen..Karşılık da veriyor diyor. işte buradaki video örnek teşkil edecektir sizlere umarım.

http://www.youtube.com/watch?v=iASfiw38K7U +uludağ sözlük video ya eklensin

http://www.youtube.com/wa...jurRVM&feature=fvwrel +uludağ sözlük video ya eklensin

Kızları etkileyebilecek aynı zaman güldürebilecek bir örnekle işe başlıyoruz.

-------------

Örnek 1:
Yahu kadınlara şeytan diyolar. Aklınızdan 40 tilki geçtiğini söylüyorlar. Galiba doğru bu söz. Çünkü çocuklukta 3 tilki, ilkokuldan 3 tilki, ortaokuldan 3 tilki, liseden 3 tilki, üniversiteden 3 tilki, sokakta caddede bayırda 3 tilki, kolu komşudan 3 tilki, akrabadan 3 tilki, arkadaş tavsiyesi ile 3 tilki, iş ortamında 3 tilki, görücü usulüyle gelen ve gelecek olan tilkiler vs. derken peşinizde koşan abaza sayısı veya mutlak talibinizin sayısı 40'ı geçiyor.

Çamaşır yıkarken Ali mi Veli mi? Bulaşık yıkarken Ahmet mi Mehmet mi? Yemek yaparken tencereyi karıştırırken Hasan mı Hüseyin mi? acaba hangisini kabul etseydim derken şeytanlaşıyor ve kurnazca davranıp kafanızda tartıyorsunuz. Bizim gibi abazalar yüzünden kıçınız kalkıyor sonra kimseyi kabul etmeye etmeye sonunda kör topal birine razı olup evde kalıyorsunuz sonra internetten koca arıyorsunuz.

------------

Bunu karşınızdaki kıza söylediğinizde kız gülecektir, etkilenecektir, aa ne kadar da doğru söylüyor vs.
Dolayısıyla her şeyi açık açık söyleyen açık sözlü dürüst, doğal bir insanmış diyecektir. Doğal insanlar genellikle çok sevilirler. Çünkü doğal insanların yanında insanlar kendilerini rahat hissederler.

Ayrıntılı bilgi için mesajlar atınız. 32 saatlik abaza eğitim kursumuza ön kaydınızı kontenjanlar dolmadan yaptırınız.