bugün

çok çabuk gerçekleşmediği kesin olan kız tavlama şekli.
tavlayan ve tavlanan'a göre değişebilecek bir olay.
ne yaparsanız yapın, gözünüze kestirdiğiniz kızla fazla yakın arkadaşlık kurmayın, yüzeysel olun.. yani kanka olmayın. kızlar kankalarına sevgili gözüyle bakmaz..
her sabah kantinde bir kız ile karşılaşıyorsunuz. sizin ondan, onun da sizden haberi var. ancak, bir türlü o ilk hamleyi yapamıyorsunuz.
işte burada devreye maksat muhabbet giriyor.*
sakın ola " tanışabilir miyiz?" demeyin. sakın. herşeyi söyleyin ama bunu söylemeyin.
kantinden birşeyler alırken yanına yaklaşın. ne alıyorsa bir sefere mahsus ondan alın. ve "bunlarda çok lezzetli ya." ya da "güzel dimi bunlar." gibi sıcak sözler söyleyin.
burada kesin atın. sakın uzatmayın. üstüne gitmeyin. kızın bi tarafları kalkar. terkedip gidin mekanı.
ertesi günün koridorda karşılaşın. ve yüzüne bakmayın. görmemezlikten gelin. kız kafasından "dün bana ilgi gösteren erkeğe ne oldu?" havalarına bürünecektir.
ama bu süreci uzatmamanızda fayda var. yine karşışatığınız zaman ufak bir tebessümle yüzüne bakın. %99 aynı karşılığı alacaksınızdır. eğer almazsanız, bende buraları terkediyorum.
bundan sonrası çok kolay. artık bütün işi hatun kişinin omuzlarına yükledik. sakın ondan ilgi beklemeyin. hiçbir kız göstermez. ama artık ne derseniz "eyvallah".
gidin, muhabbet edin. sakın "laçka" erkek durumuna düşmeyin. kendinizi ağırdan satın ama ilginizi eksik etmeyin.
mümkünse karşısına, bir-iki farklı kızla çıkın. yanında kız olan erkek herzaman çekicidir.
ya gerisi o kadar kolaydır ki; çorap söküğünü sökmek daha zordur.sakın ona erkek arkdaşın varmı veya eski erkek arkadaşlarından bahset demeyin. eğer erkek arkadaşlarından konu açılırsa, "sevgili bulduktan sonra terkedilmek üzere" kabul edilmiş bir arkdaştan ilerisine gidemezsiniz.
ve unutmayın. bir yerlere gidin ve onu çağırmayın. fakat daha sonra çağırın. gelme olsılığı %80.

dipnot: daha zeki olduğunuzu asla unutmayın.
kızına göre değişecek adımlardır.
Sözlükte kızların nasıl tavlanacağı üzerine bir başlık açmak da bu adımlardan biri olabilir tabii olmayabilir de.
(bkz: cek klarki kap kizi)
(bkz: 1957 model zamparalik teknikleri)
her ne yontemle kızı tavlamaya calısırsak calısalım, internetin* ne kadar fazla hayatımızın içinde oldugun gosteren adimlardır.

misal:onun için yaptığınız eğlenceli bir videoyu youtube'A koymak.
sozlukteki nick altı entryler.
(bkz: bırakın bu işleri)
kızı koşarak tavlayın, hızlı hareketler yapın. başlıkta da belirtilmiş ve emredilmiş zaten "adım adım kız tavlama!"
kız tavlamak bir sanattır ve sanatta her zaman kendini sanatcı zannedenler olacaktır...!
beceremediğim ve becermek istemediğim öğretidir.
uzun vakitdir sevgilisi olmayan erkeğin sevgilisi zaten yanlızlıktır. tapacağı, seveceği, kıskanacağı kısacası aşkın bütün hislerini onda yaşayacağı sevdiceğini beklemektedir sabırla.

fakat "yanlızlıkta acıtmaz mı ?" diye soracak olursanız;

"yara kanar ama acıtmaz"
en zor kısmı tanışmaktır.

her sabah makinenin kantininde karşılaşırsın.konuşmaz.bir bahane uydurup muhabbet açman lazım ya da masum bir soru sorman lazım.ve bu bahane inandırıcı bişey olması lazım yoksa abaza damgası yersin..

masum bir gülümseme ile inandırıcı bir muhabbet açarsan kızın ilgisi varsa konuşur.bu andan sonra kız kendi haline bırakılırsa ve dötü kaldırılmazsa muhabbet ilerler ve sevgilisi olup olmadığını zaman içinde anlarsınız.tabi siiz yedekte tutuyorsa hayatta anlayamazsınız.arkadaş ayağı yapıyorsa da ordan uzayın.
faideli bilgilerle dolu bir başlık görünce insan sevindirik olabiliyor zaman zaman. ayrıca başlığın diğer bi ismide (bkz: adım adım kendini deşifre etme yöntemleri) de olabilir!..
dilber tavlama konusunda uzman olan yazarlardan aydınlatıcı bir başlık. *
gerçekleştirilmesi çok zor değildir. ama bence yeni kız arkadaş edinme yöntemleri olarak ele alalım başlığı:

1. sıradan gözüken bir mevzu ile tanış. tanışma faslını çok kısa tut ve tel falan isteme.
2. hoşlanma belirtileri göster, bişeyler gevele ama utangaç gibi görün
3. ondan uzaklaşır görünüp başka kızların arasında bulun, onları güldür, hedef kız seni görsün
4. saçma bi sebepten telefonunu iste, sende ona ver ama sebep çok sıradan gözüksün
5. hedef kıza bir sürpriz yap, küçük bir hediye ver ama kendi emeğin olsun, verirken gözlerinin içine anlamlı bak, hafif ama etkili bir gülümseme ile "şimdi gitmem gerekiyor" deyip ayrıl
6. bir hafta kadar hiç karşısına çıkma, telefon da etme, telefonu ondan bekle
7. hala telefon etmediyse başka bir kız grubu içindeyken onunla şans eseri karşılaşmış gibi gözüküp onu da bir aktiveteye çağır, gelmezse üsteleme
8. bekle
9. olmazsa başka birine yönel, eskisini de boşlama ne olacağı belli olmaz. baştan aşamaları tekrar et.

not: çok çapkın imajı verme, cool da takılma. kadınlarla samimi ama çok rahat takılan biri gibi olman yeterli. doğal davran, yanlışlıkla ağzından seni seviyorum gibi bişey çıkarken kendini durdurman ona bağıra çağıra "seni deliler gibi seviyorum" dan kat kat fazla etki yaratacaktır. çünkü bilinç altında seni önemsiyorumu verip gizlemeye çalışmak daha etkili görülür.

yanlışlar ve doğrular:
yanlış: benimle çıkar mısın?
doğru: yeni bir cafe açılmış ve inanmazsın süper bir kahvesi var, arkadaşımla gittim çok beğendim. akşamüstü çok iyi gider, ne dersin?

yanlış: kız arkadaşım olur musun?
doğru: seni daha da yakından tanıdıkça öyle hoşuma gidiyor ki...

yanlış: seni çok seviyorum, senin için herşeyi yaparım
doğru: seninleyken zamanın nasıl geçtiğini bir türlü anlayamıyorum. enerjini hissediyorum ve bu bana öyle iyi geliyor ki, neyse doyduysan kalkalım mı? benim bir işim vardı da onu bile unutmuşum...

yanlış: tanışabilir miyiz?
doğru: yere bir not düşürüp, "pardon bu not sizden düştü" deyip notu ona verin. nota önceden mesela şöyle yazabilirsiniz. "tatlılığından seninle tanışmaya bile cesaret edemedim, ne kadar aptalım di mi?" hemen oradan uzaklaşıp sonrasındaki günlerde tesadüfen karşılaşmış gibi yapıp esas tanışma başlatabilirsiniz. yani işin özü ilk hareketi çok sert yapmamak ve sanki yanlışlıkla olmuş gibi göstermek ama ilgilendiğinizi de belli etmektir. tek fark doğrudan değil de dolaylı olarak belli etmenizdir.
yakisiklilik en azindan karizma, cepte siskinlik, iltifat edebilek duzeyde zekilik gerektiren aslina bakarsan biraz zor bi hadise.
en doğalı olmak yetecektir. eğer karşı tarafa yetmiyorsa sagopa kajmer'in bir şarkısından geliyor
(bkz: ben kimseyi kaybetmedim herkes beni kaybetti) *
tek hamlede tavla!*
(bkz: otis abi)
tavlama işlemi 2 yılda sürebilir.geç olur, güzel olur.
1)görünce çarpılma:

aman yarabbi nereden düşmüş bu kız buraya?

2)ne yapmalı ne etmeli bir oyunbazlık bir şeytanlık hali:
kıza ufak ufak yaklaşmaya çalışma. tüm istihbarat ekiplerini örgütleyerek hanım kızımız nerelere gider ne içer ne yer ne okur gibi sismik araştırmalar ve bulgular elde etme.

3)muhabbet kurma girişimi:
şimdi bey oğlumuz çok aşık ya öyle varsayaraktan kızı adım adım izlemekte. muhabbet açmak için kıza çarpabilir, pardonlaştıktan sonra, müsadenizle yemeyip yanınızda yatabilir miyim kıvamından sizin fizike kim giriyor makamına doğru gideceğiniz yere ben götüreyim, konuşmuş oluruz ordan buradan sergüzeştliğiyle muhabbeti kurma.

4)kızla yürüme, her fırsatta karşılaşma:
bu başlıkta, bey oğlumuzun ıkınıp sıkınarak karşılaşma fırsatları yaratıp bir punduna getirip kıza açılmaya çalışma aşaması ayyuka çıkar. bugün bulutlar ne güzel, kızın yaptığı her iğrenç espiriye kahkahalarla gülme, hatta kıza alışverişte eşlik etmeye kadar gidebilir bu vahim durum.

5)eee ne olacak şimdi safhası:

beyoğlumuz bu dört aşamayı başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra, bakıyor ki bir gösterip de elletmeme durumu dahi yok başka bir yol denemeye karar veriyor.

6)gönül kaçanı kovalar ya da vur kaç
beyoğlumuz kızın gözün önündedir ve fakat eski şukela, cicili bicili, sevgi pıtırcığı hali yoktur. beyoğlumuzun ilgisinde manyağa dönmüş kız afallamış ne bok yiyeceğini şaşırmış ve fakat hissettirmemeye çalışmaktadır. ve bunun üzerine kız da beyoğlumuzun 5. aşamasını uygulamaya karar verir.

7)ikisinin de boku yediği andır.
biri kaçar biri kovalar. o sırada çöllerden birinden geçmekte olan bir kervanda devenin çanı tın tın tın ederse bu tavlama işi tam tavlama olur. tın tın tın ötmezse beyoğlumuz çok naz aşık usandırır diyerekten gönlünü bir başka dilbere kaptırmaya hazır ve nazırdır.

aslında bu 7 saçmasapan aşamaya hiç gerek yoktur. kızlar tavlamak sanıldığından da basittir. şirin şirin gözlerinin içine bakıp "seviyorum ama kimi, en tatlı birisini,nasıl anlatsam sana, ilk harflerine baksana" gibi bir akrostiş atarktan, kızın gözünde "aaa ne kadar tatlı" şeklinde bir yere sahip olup tavlanabilir.
ilk adım:

- çıktığın var mı?

+ yok ?

- artık var.

diğer ilk adım:

- çıktığın var mı ?

+ var ?

- ayrılınca ara, bu da numaram.
eğer kız sizi beğenmemişse/hoşlanmamışsa bir s.kime yaramayacak yöntemdir.
ses tonuna hakimiyet önemlidir. yavşak çok gülen çok heyecanlı tonlar hatunları bozar.
kendinden emin sakin kuvvetli bir ses tonu önemlidir.
tutki sen "brad pitt" sin. o havada yani.
güncel Önemli Başlıklar