bugün

Ken ve ryu nun yaptığı şeydir.
Ken ve ryuu akıllara gelir.
Dick Advocaat, Aziz yıldırımın son bombası, pardon el bombası yani ateş topu gibi bir şey. Şahdık şahbaz olduk.
(bkz: hadouken)
görsel
silkroad dilinde nuke dir. uchihalar için ise katon goukakyu no jutsu.
aduket at dedinde, jetonmu yok dedik?
reiki yollamak ile en ufak bir alakası yoktur.
(bkz: ağzına yüzüne aduket çekerim)
mısır tanrıças katy perry et klibinde aduket kılığona girer. Salak insanlar da onu uzaylı sanır falan.
Gerçek: bir gugıl kadar yakında.
depikleme versiyonu için (bkz: ket ket ket duu ket)
street fighter adlı efsanevi dövüş oyununun iki kült karakterinden ken'nin sarı, ryu'nun mavi alev çıkartırken sarfettikleri kelime.
http://www.youtube.com/watch?v=IbPXBzdE13g&feature=share
ken ve ryu adlı kardeş oldukları sölenen, ama biri nedense esmer biri nedense sarışın olan (anneleri neyin peşindeydi acaba?) iki adamın elinde avucunda ne varsa su topu şeklinde karşı tarafa fırlattıkları mavi şey.
* Hadouken ("Aduket") aşağı, ileri ve yumruk
* Tatsumaki Sempuu Kyaku ("Tak Tak") aşağı, geri ve tekme
* Shoryuken ("Aryuken", "Oryu") ileri aşağı ileri yumruk
az önce beynimin içine girmiş olan şey. Sonra da sol frame'de bir başlıkta gördüm. Bu bi işaret olmalı diye düşünürken çocukluğumu özledim falan. öyle işte sözlük. Vurmalı dövüşlü bi şey bu aduket. Yarım daire, yumruk, haa duuuket.
kahramanlara özgü bir seslenme şeklidir.
(bkz: kava bunga)
(bkz: yabadaba du)
(bkz: güç bende artık)
ryu'nun efsanevi hareketi. ayrıca köpeğimin adı.
en kolay ve en karizmatik ken ve ryu özel hareketidir.duyduğunuzda aklınızadan jeton,street fighter ve ateri salonları geçmesi muhtemeldir.
gerçke hayatta, güdümlü anne terliğine karşılık gelen hede.
(bkz: shoryuken)
bir vakitler, 31'den sonra çekilen en zevkli şeydi aduket!
ryu şeysi
90 larda çocuk olan er kişilerin bir dönem kavgaya bu hareketle baslayıp dayak yediği gözlemlenmiştir.

hatta ''olm şimdi bir aduket yapacam komaya girecen'' şeklindeki tehtitler iç savaş çıkmasına sebep oluyordu.

nereden mi biliyorum? *
akuma'nın havadayken atabildiği street fighter hedesi.

(bkz: havada adu)
(bkz: ters adu)
güncel Önemli Başlıklar