bugün

ayrı bir başlık altında incelenmeye değer, yerin yedi kat dibinide yuvasında sessizce uyuyan karıncayı bile yatağından hoplatmaya muktedir bir enteresan ses.
(bkz: erzurum bandıralı kuru yük gemisi kornası)
ses değildir, bir kükremedir o.
borazandan hallice.
eğer bulmacalarda çıkan boru sesi sorusunun cevabı ti ise, bu adamın sesi sorusunun cevabı bhoo gibi bişey olması lazım.
yıllarını samsun sigarasına verdiğinin kanıtıdır.
erkek adam sesidir.
yani höd dese... boşluğu dolduracak olanların korktuğu sestir.
(bkz: golotosoroy)
"saat kaç" dediğinde pek güzeldir.
bildiğin aslan kükremesidir. başkanı olduğu takımın simgesinin sesini almış resmen adam. hayır bir adam daha var, o da takımının simgesinin sesini almış resmen. gerçekten çok ilginç. golotosoroy'umuzun karizma başkanının cool sesidir.
eksiye göre ekledüm: diğer başkan derken ben isim vermedim ama sen anladın onu, eksiledin demi, aferin. eksilemen onun kendi başkanının sesi olduğunu kabul etmek oluyor demi, evet. hehe.
rahmetli yusuf hayaloğlu'nun hırıltılı sesi ile yarışabilecek sestir. bir ah ulan rıza şiirini okusa da karar versek.
tam kurtlar vadisinde bir karakter seslendirmesi gereken sestir. çok tok, erkeksi ve kalın bir sestir, başkana da yakışır. saygılar başkan polat.
televizyon sesini kıstırtır.
davudi ses bu olsa gerek. hasan mutlucanın şarkı söyleyemeyen modelidir. android gibi konuşur. zaten bayık bayık bakan adnan polatın bu bayık bakışları bu garip ses tonuyla tamamlanır.
mikrofonik bir sestir.*
gırtlak kanseri olmadan evvelki ses tonu gibidir. tıpkı savaş ay'ın 4-5 sene evvelki sesi gibi. ama ednan beyin sesi sanırsam doğal.
saz çalan bir halk ozanı olsa işe yarayacak bir sestir. bir gün basın toplantısında, kürsünün altına sakladığı sazını çıkartıp "vallahi biz dostu özledik, vallahi biz haluk ulusoy'u özledik!" diye türkü söylerse şaşırmamak lazım.
bizim tarafın gelmiş geçmiş en büyük efendilerinden darth vader'i hatırlatır bana gözlerim dolar..
yerine göre çığ bile düşürür.
bir erol budan iki adnan polattır...başka tanımam...

(bkz: erol budan)
demek ki sorun varmış.*
http://www.galatasaray.org/kulup/haber/5720.php
(bkz: brutal vokal)
sütten kesebilir. yeni doğan ünitesine bir adnan polat resmi asılıp üzerine çarpı atılabilir. kesinlikle ciddi bir öneri.
hastası oldugum sestir.puromu içiyor ne yapıyor merak ettim.
şu an beyaz TV dedir.