bugün

islam adına kötü örnek olan programlar.
(bkz: çok derin seviyorum hocam)
sevgi dolu kadınlar .
allah sizi inandırsın, sevgi ile, aşk ile, muhabbet ile izliyorum.****
hepsi birer kedidir. dev bir kedi... bir sürü...
maşallah güzellere bakın..ne sevimli şeylerdir onlar...maşallah.
rammstein severler.
(bkz: inşallah maşallah)
Allah için bakımlı ve hoş hatunlar.Yüzlerinde de bir samimiyet ışıltısı var gibi.
(bkz: very sweet cat)
adnan oktarın haremindeki hatunlardır.
(bkz: lolita)
kedicikler.
very big cat you.
http://www.youtube.com/watch?v=BBEdTHnKSno
onların kedi canlarını!

not: anlayana sivrisinek saz, anlamayana davulun tokmağı az.
hepsi aynı tip olan kızlardır.
sarı saç
makyaj reyonunda çalışan hatunlar gibi boya küpüne dönmüş yüz
şık kıyafet
maşallah inşallah'ın dilden eksik olmaması
hocacım hocacım durumu
hocanın her espirisine kahkaha atan kızlardır.
ilahi zki yiyecek olanlardır.

--spoiler--
amına kadar merak ediyorum..
--spoiler--
--spoiler--
seviyor musun beni bakalım? seviyorum hocam maşallah maşallah inşaallah. catlatalım düşmanları.
--spoiler--

hangi düşman bunlar? ne yönden düşmanlar anlamış değilim.
bu adam hoca mıydı?

http://www.youtube.com/wa...RvaGQ&feature=related
adnan oktar bizi dürtsün diye gidiyorlardır...
senin kedi canını denilen istismar abidesi bir programda gösteri yapan vücud ölçüleri aynı olan kadınlar.
her cümlede mutlaka inşallah,maşallah demeseler kıyamet kopucak sanırım.
her biri birbirinden kedi hatunlardır. işin garibi nereden geliyor bu kediler. nasıl bir kedi yuvası orası.
maşallah hocam kızlarıdır, tatlı sevimli şeyler. köfte gibi bişey.
tv ye çıkıp belki ünlü olurum ümidiyle programa katılan hanımlarımızdır hepside maşallah dedirtçek kadar güzeldir.
firavun makyajlı kadınlardır.

hafif kadın tabir edilen meslek erbabı kadınlar gibi giyinip sokaga, tv ye çıkmanın islamda yeri oldugunu iddia eden kişiligin dekoru kadınlardır. israil ile ilgili tek bir olumsuz cümlesi olmayan, israil ismi geçince bir toparlanan, yıllarca masonlarla mücadele eden adam bu muymuş dedirten, bir hayal kırıklığının yanında oturan, program dekorları zavallı kadınlardır.

makyajı aşmış son dönemde muhtemel silikon gögüslerini ekrana dayayan, dik oturmaya çalışmaktan nerdeyse arkalarına katlanacak muhtemelen sırt agrısı çeken kadıncıklardır.

ben herşeyin kalitelisini severim diyen adamın, kadınları tek bir tornadan geçirmiş halidir, ruhsuz ve kişiliksiz tıpkı eleştiriyor gibi yaptıgı modern dünyanın materyali kadınların onlara göre daha ileri materyalleştirilmiş tek tip cansız mankenleridir.

program esnasında çaldıgı müziklere -bilenler bilir- pavyon agzı ile "nurol" bilmem ne diye aşka gelerek bagıran adamın yanında, boş başakların rüzgarda sallandıgı gibi anlamsızca sallanan stüdyo eşyaları/materyalleri olan kadınlardır.