bugün

aşkitomdur kendisi. ziyafet vereceğim, o da bana anılarını anlatacak.
bir süredir görüşülemeyen feyizli abi.
5. yıl zirvesinde tekrar nur yüzünü görmeye mahsar olduğum reiz-i üstad. üzerine geçirdiği 13 numaralı uludağ sözlük forması pek bir yakışmıştır. zirve gecesinde serkan inci yi bir karabole alışı vardır ki sormayın gitsin (bkz: serkan is my girl). zirve esnasında aldığım istihbarata göre ise, son hafta ki ekşi sözlük maçına bir gattuso tarzı zihinsel olarak hazırlanmaktadır efendim. kendilerine başarılar dilerken o maçta takımımızın tam kadro ile maçı bitiremeyeceğini garanti ediyorum. üst olur.
panpaların kralı çok kibardır efendim kendileri sık sık hal hatır sorar eksik olmasın.
burnunu ısıracağım yazar.
gönüllerin yazarı.
Am ile sik arasında çığır açan haşin erkek.
ibret alan veren düşünüşe can veren yazardır. sevilir kendisi. *
tam bir vakadır efenim bu yazar . *
cee diyip kaçan yazar *
(bkz: #13433719) ayar veren yazar.
günde en az 79872465767616716 kere, sesini duymazsam rahat etmeyeceğim bebeğim...
taptığım erkek, bakışları pek bir yakıcıdır.
(bkz: aşık oluyorum sözlük)
ince düşünceli şekerparem...
unuttun beni zalim!...
bir an nickimi sol framede görünce öldüğümü sandım.
beraber kahvaltı ettiğimiz yazardır. her ne kadar bütün simitleri bitirsede sevilesidir.
kahvaltı teklif eder ama simit poğaça ne varsa benden önce hüpletir.
Kafayı güzelleştirmek istediğinde, acil servise acil acil gidip, üç tane ağrı kesici yaptırabilen nadide bir kişiliktir.

ama yine de geçmiş olsun, bir daha sakatlanma dediğimizdir aynı zamanda. *
hep bi aksiyon, alt tarafı iğne olmuş. neyse nazlı yazar belli, geçmiş olsun.
(bkz: acıların çocugu)
hep macera hep adrenalın nerde kötü bir olay var çekiyor kendine. üzülmüyor değilim hani bu çocuk için yahu ne çileli başı varmış böyle.
geçmiş olsun panpam.
ben duruken giderde başkalarına iğne yaptırırsan alınırım bak.
hakkımda bu kadar entry girildiğini görünce yine öldüm sandığım ama ölmediğim kendimdir.
bayramını kutladıgım yazar. iyi bayramlar kardeşim.
kalbimi kıran kişi.
feyiz musluklarını açık tutması halinde evi feyiz basmasından korktuğum milli şefim.
güncel Önemli Başlıklar