bugün

çok entry girince bi marifet ettiğini sanan ama boş konuşan yazar.gömleği ters giydirmeli.
(bkz: faşistlerin aşağılık kompleksli olması/#9109531)

yarası olan gocunur dediğim yazar.

hemen reaksiyon gösterdi.
faşist, ırkçı ve milliyetçi gibi terimlerin anlamlarını öğrenmesi gereken kişi. zira türkçü ırkçılar için yazılan yazıları "türklere hakaret" olarak algılaması, kendisini ele veriyor. topu topu 3-5 sözlük ergeni ile bir arada türkçü-ırkçı düşünceleri savunmaktadır. bir de bunu tüm türklerin görüşü diye ortaya koyması da yaşadığı "normalleşmiş ırkçı hezeyanı" yani nıh'ın bir göstergesidir. eline sözlük ve gözlük almasını tavsiye ediyorum kendisine. bir de armut meyvesini çok seviyormuş hem de iyisini.

son söz olarak fazla kasmasın zira ırkçılar kasınca ortaya anlamsız birşey ortaya çıkıyor. normal düşüncelerini yazsa biz de anlayış gösteririz. sonuçta akli denge problemliler toplum tarafından tolere edilmelidir.
(#8096150)
Fena g.t etmiş nesildaş.Helal olsundur kendilerine.
Hoşgelendir.
efendim benim bir alt modelim, başkuş sever yazardır. hayırlı olsun, çok şükür amin * !...
sanırsam kendi ezik takımının ligdeki konumundan bihaber şahıstır. yoksa zavallı takımı bu konumdayken fener in trabzon yenilgisi ile bu derece ilgilenmezdi sanırım.
iq'nun ne olduğunu sözlükte öğrenen kırmaların eleştirmemesi gereken kardeşim.
kalbine sıkıcağım o olacak. ne bu ergen tripleri adamım. anladım çok aşıksın da kocaman adamsın. ben mi toplayacağım paçanı sorarım sana adli vaka.
katır dozu ateş düşürücü nedeni ile kafası güzel olmuş yazar kendini böylede ifade edebilir şu an. ":)"
aşık olması sakıncalı yazar. aşık oldu arızaya geçti, toplayamıyoruz efendim!...
kendine, sevabına ev arkadaşı bulunasıca yazar. sözlük, toplaşın şuna bir ev arkadaşı bulun, yedi başımı yediiiiii.... çay çeeeeekkkk * !....
sözlüğe ve bursa'ya elvedasını çeken yazardır.

edit : kimse bana darılmasın kızmasın gidişim susmak istediğimdendir.

(bkz: selametle)
1 aydır kayıp olan yazar. nerdedir, kimledir, ne yer ne içer bu kış vakti? bilen varsa iletin ulem. *
sözlüğe geldiğimde yok olan, çıktığımda yazmaya giren değerli şahsiyet. yakacağım ulem bu sözlüğü dedirten yazar. nerdesin hacu?!!!
(bkz: behzat ç)
candır, iyidir hoştur.. sar'hoştur..
gebertasyon sınırlarını zorlayan yazar. elime bir geçirirsem...
israil konusunda fikirlerimiz ne kadar zıt yönde olsada, sezarın hakkı sezara demek suretiyle iyi yazardır.
sitem ediyor bana, ee haklı yazarı... ne diyorsam o, döverim!... *
ağzını yediğimin yazarı. seviyorum seni, birayı tuza döküp yalar gibi... ıyyyyyyyyyyy iğrencim... *
yokluğumda ağıtlar yakan yazar. ben de o yokken kendime gelemiyorum. iç iç nereye kadar?!
doğum günü kutlu olasıca yazar.
çaylak olduğumdan doğum gününü kutlayamadığım canımın içi, sevdiğim, özlediğim yazar. şimdi bana sitemde eder ama, ben bir sarılırım birşeyciği kalmaz. canımsın, iyi ki doğdun, iyiki varsın...
(bkz: #11827064) ile katıldığım,
(bkz: #11793972) ile ilahi adli vaka dediğim,
(bkz: #12190278) ile de öhöm öhöm estağfurullah hocam dediğim
yedinci nesil yazardır efenim.*
(#12218488) bak bak bak neler diyor?! kıyabilir mi, meraktayım yazarı... kıyabilir misin sen bana olm? açık konuş!...