bugün

(bkz: 29 aralık 2011 uludere de köylülerin bombalanması/#14093747) gereken cevabı vermiştir.
ondefalarca reyiz, hele bi gelsin eskişehir'e bıktıracağız gezdirmekten, o derece *.
burada biranın tadı da başkadır hani *.
(#14320819)

adı geçen entry'de ki her sözünün arkasında duran yazardır. bugüne kadar ırkçı bir insan değildim ama bundan sonra da aşırı ırkçı bir insan olduğumu belirtmeden edemeyeceğim.
son günlerde moderasyon tarafından entrylerine takılmış olan yazar. ulan moderasyonda ki cemaatçiler ve pekakalılar size sesleniyorum. bu ülkede ne zamandan beri göte göt demek suç oldu?
arkadaş, dost, sırdaş kısacası herşey.
arkadaştan dosttan önce çok iyi kaleci.

gaza geldiğinde kalesini gole kapatıyor.*
tavlada yenmeye doyamadığım yazar.
"puşi taktığı için tutuklanan öğrenci" başlığına yazdığı entrynin kendisine yapılmasını uygun bulduğum şahıs!
cemaatimizin feyizli abisi, efsanevi haxball tayfamızın vazgeçilmezi, çok özletmiş abimiz.hakikaten artık bir twitter açması gereken yazar.*
Bu gün dünyayı istediğin bir renge boya
Rengârenk batan günü al karşına
Bir renk de kendinden kat
Çocuklar gibi saf, temiz ve berrak
Kapat gözlerini bir hikâye yarat
Vazgeçme, hissedilir biraz da sıcaklığını kat
Kalbindeki elleri bırakma sıkıca tut
Çünkü varlıktır sevgiye en güzel kanıt
Yalnızlığın saltanatını sür, sür ama
Birikmiş sevginden, herkese bir parça ver
Bir tebrik, bir arama bin umuttur insana
Mutlu yıllar, mutlu yıllar sana...*
iyi ki doğdun ve varsın...
Doğum günü kutlu olsun dediğim yazardır. * *
kocakafabagdat mahlası ile tıvitırıda sallamaya gelen yazar.
çok feyzli, öyle feyizli ki 3 muhalefet partisi gücündedir.
(#16481847) işte budur. helal.
(#16584018) ilk defa katıldığım yazar.
iyi bayramlar kardeşim..
(#16633016) siyaseti yapmayı küfür etmek sanan bir kurtçuk daha.
pekakalı ve komüncanların pek sevmediği bir yazarımdır. lan oğlum söyleyin hele ağırınıza gidiyorsa söylediğim doğrular. hafifletelim söylemlerimizi üzülmeyin.
Şıvanşıtaygerin başkentindeki adam.
bir dahaki sefere angara'nın bağları'ndan uzak bir yerde denk gelip de daha uzun kelamlar edebilmeyi ümid ettiğim sempatik adam. hiç öyle "ay boş yer yok mu bana" tripleri yapmadı, selamlaşma faslının ardından "bi köşe buluruz" dedi, samimiydi de hani.

varolsun.
bir aralar karışık pizza filminde ki cem özer in tipine benzettiğim yazar.

görsel
birader sen neredesin? dedirten yazar.
burayı okuyorsa bana ulaşmasını dilediğim yazar. abi o kadar da mı hatırımız yok? özledik valla oturalım bir çay içelim.
güncel Önemli Başlıklar