bugün

üçününde ilerde gay olmasına yol açan bir sebeptir.
(bkz: gay)
Birinin aktif, birinin pasif, birinin hem aktif hem pasif şeklinde görev paylaşımı yapmasıyla sonuçlanır.
hemen iki direk bir kale yapıp maç yapardı bunlar.
en azından en fazla 3 kişi kalacak insannnlardır.
adada huşu içinde yaşamlarını sürdürmeye çalışacak erkeklerdir. bir tanesi bayan olsa, fitne fesatla başlarını yerdi mazallah.
(bkz: dedeler)
(bkz: ateş düştüğü yeri yakar)
en delikanlısının ilk domalacağı durumdur.
ikisinin birleşip üçüncüyü aralarına almasıyla sonlanacak durumu doğaracak olaydır.
o adayı "yıkarlar".
o erkeklerin nihat doğan, fatih ürek ve ajdar olması dileğiyle.
biscolata erkegidir onlar. o adaya düştükten bi kaç yıl sonrada bunları alıp biscolata reklamını çektikleri kanısındayım. *
(bkz: gömmeli batak)
ibne olacaklarına dair işarettir.

3 sene sonra kumsalda otururlar
-arkadaşlar kim bilemez ise benim kucağıma oturacak soriyimi?
-sor
-damda gezer mivay miyav der
-ay timsahhhhhhhh
sakıncalı gördüğüm durum şayet o erkeklerden biri ben olsaydım herhalde erkek olarak ölmek için intihar ederdim.
gökten am yağsa başına yarak isabet etmesi muhtemel 3 erkeğin başka bir yerde bir araya gelmesi durumu. biri de benim bu erkeklerden ama gömmeli batağı da kral oynarım! ona göre...
Deniz bank reklamıdır.
adanın yok olmasına neden olacaktır. yeryüzündeki tüm şiddet testosteron kaynaklıdır.
akıllara şu fıkrayı getirir.

ingiliz, Alman ve de Fransız ıssız bir adaya düşerler. Bir müddet sonra canları çok sıkılır ve ne yapacaklarını düşünmeye başlarlar. Birden ingiliz "Buldum, golf oynayalım." der. Fransız da bu fikre katılır ama Alman golf nedir bilmiyordur. ingiliz ve Fransız anlatmaya başlarlar. Anlatırlar, anlatırlar ve en sonunda olayı şöyle bağlarlar.
- Azizim, golf oynamak için bir top, bir sopa ve de bir delik gereklidir hepsi bu.
Daha sonra ingiliz der ki:
- Ben de top var.
Fransız da der:
- Sopa sorun değil ben bulurum.
En son Alman:
- Benim işim var ben gidiyorum...
Mühendislik öğrencisiyseler hayatlarına adaya düşmeden önce olduğu gibi devam ederler. Hayatlarında değişen pek bişi olmamıştır çünkü. Hatta daha güzeldir deniz, güneş, kum vize yok pisikopat proflar yok. Ellerinden ne gelirse yaparlar artık.**
ıssız bir adaya düşen bayanın 3 dileği.
bu üç erkekten biri olmayan erkeğin 'ulan ne şanslı adamım iyi ki öyle bir durum başıma gelmedi.' diyerek kendini şanslı hissetmesine neden olacak durumdur.

ayrıca, bu üç erkekten biri olan sarışın erkeğin 's*çtık bu kez kesin s*çtık. bu adadan kurtulma ihtimalim yok.' diyerek intihar etmesine sebep olacak durumdur.
Oymacılık becerilerinin gelişmesine sebep olacak durumdur. Teşekkürler.
bol bol 3-5-8 oyunu dönebilir can sıkıldıkça.