bugün

Maşaallah dediğim görsel. Pek bi sevimli yavrucaklar. Allah bahtlarını açık etsin minik hafızların.
Sıraya dizme de bir sorun var bence. Cocuklarin çoğu görünmüyor. Bu kadar küçük yaşta hafız olabilmişlerse büyük başarı. Allah daim etsin.
büyüyünce ailelerine çok müteşekkir kalacaklardır.
Türkiye'nin geleceği.
Milyonlarca çocuktan birileri, 2023 de Dünya'nın en büyük ilk 10 ekonomisine gireceğiz.
Bilim sanat teknoloji kültür ekonomi sağlık üretim güvenlik hukuk eğitim vb alanlarda lider ülke olacağız.
Dualarla tabi.
Büyüyüp kuranı kendi iradeleriyle ilk kez ellerine alıp okuduklarında, aslında bu fotoda görünmelerine sebep olan sürecin onlara dini olarak hiçbir fayda sağlamadığını görecekler. iyi niyetle kendilerini bu kursa gönderen anne babaları başta olmak üzere bu kardeşlerime allah kuran okumayı nasip etsin.

(bkz: amin)
günümü güzelleştiren fotoğraftır.
hafızlık olduguna şaşırdım. bu yasta okuyabilenler bile zor okuyor. belki hafizlik degildir. ama cok guzeller. adanada guzel seylerde oluyor. elestirenlerede şunu demek isterim.

hep gene mi adana diye soruyorsunuz ya? bakin dinsiz insanlarin otokontrol mekanizmasi sizin düşündüğünüz gibi işlemez. islam büyük bir frendir bireyde.
Bu görüntü Tanrı’nın yarattığı bu evrene hakarettir.

Bi kendi kendinize düşünün koca Evreni yaratacaksın derdin de küçücük çocukların şu hale gelmesi olacak.

Hastasınız !
bu foto ile avrupa birliğine girilir.