bugün

(bkz: taciz) (bkz: tecavüz) ayrımı.

Pedofili bir eşcinselin gerçekleştirdiği yasa dışı hareket.
ismi öğrenilemeyen kişi dediğine göre kesin suridir aq. devlet kendi vatandaşını değil amk araplarını koruyor. amk hükümeti.
olayın taciz değil tecavüz olduğu doğrulandı.
şerefsizin de yakalandığı belirtildi.
bağırta bağırta s.kseler yeridir...
Orası benim bildiğim adanaysa bu gece çok si....ş dönecek. Birileri keşke babam dışarı boşalsaymış diyecek.
Makatına inşaat hiltisiyle muamele yapılması gereken şerefsiz ırz düşmanı bir pisliğin yapmış olduğu tecavüz olayıdır. Böylelerini yaşatmamak lazım.
tecavüzcü suriyeliyi özel harekat polisleri koruyor. herif senin benim çocuğumu sikiyor, yetmiyor tam teçhizat korunuyor. ödül de verin arkadaş. madalya takın bravo.
özge aslan a tecavüz eden sapık ruhlunun yaşadığının aynısını yaşayacak tir hiç bir mezarlığa gomdurmeyecekler dir şerefsizi.
Suriyeliymiş. Düşüncesi bile mide bulandırıcı. Hak ettiği cezayı bulur inşallah.
Artık böyle haberlere bakamıyorum. Evladımı paranoyak gibi yetiştirmek istemiyorum. Bu tür seyler isittigimde mideme kramplar giriyor, kendimi istemsiz o anne babanın yerine koyuyorum. Ne günlere kaldık. Daha neler görecegiz.
Tecavüzcüler katledilmedikçe kanayan bu yara asla durmaz. Suç hakettiği cezayı görmedikçe adalet yerini bulmaz. idam gelmedikçe tecavüzler sona ermez.
Suriyeliyse ceza almaz. 3 güne bırakırlar. Adaletini sikeyim ben bu sistemin.
görsel
görsel
görsel
görsel
Devam ediyor.
mk yerinden her gün geçiyorum bildiğin arap yarım adası gibi, bu vatansız şerefsizleri bu ışidçi piçleri kim ülkeye doldurduysa allah bin türlü belasını versin.
Orda uzun süre yaşamış biri olarak diyorum ki valilik de kendi dediğine inanıyor mu acaba.
valilik tabiki suriyeli olduğunu söylemeyecek aq. devlet özellikle surileri koruyun diyor. bizzat karıştığım, surilerle aramızda çıkan bir olaydan 1 saat sonra gelen polisi, olaydan hiç haberi olmayan bir mahalleli gibi çaktırmadan dinledim. gençler içmiş kafayı çekmiş, kendi aralarında kavga etmişler dedi. adama amiri öyle demesini söylüyor demek ki.
Bir iç ayaklanmaya sebep olmuştur. Yıllardır böyle bir şey bekleniyordu zaten. Yanlış politika yürütmenin bedelini yine halk ve masumlar ödüyor.

Her suriyeli kötü değil ama kuru yanında yaşta yandı. 500e yakın suriyelilere ait işyeri talan edildi. suriyelilere ait arabalara hasar verildi ve bazıları yakıldı.
tepkinizi yıkıp dökerek değil seçimlerde gösterin adana halkı boş yapmayın. bakın bakalım izmirde, aydında, muğlada suriyeli var mı? herkes hakettiği gibi yaşar. gaziantep, mersin, urfa daha çok bedelini ödeyecek bu seçimlerin.

edit: iş işten geçtikten sonra chpye oy verin oldu canım. o işler o kadar kolay değil suriyelilerle mutluluklar canlarım. suriyeli kardeşlerimin başına bir şey gelirse devlet baba kafanızı kırar ona göre ayağınızı denk alın.
yalnız adana halkı bunları alana oy vermemiştir.boş yapmayın.
burda yaşamadan da yorum yapmayın. üstteki boş.
mağdur çocuğun üzerinden bile politika yapmaya çalışan vicdansızları ortaya çıkaran şahıs.

sapığın dini, dili, ırkı olmaz. sapık sapıktır. suriyeli ise suriyelilerin dükkanı yakmakla, türk ise türk dükkanı yakmakla, kürt diye kürt dükkanı yakmakla tepki mi gösterilir? polis olaya el atmış, polisin olduğu yerde her ne kadar suçlu kişi linci hakediyor olsa da, insanların lincine izin verir mi? böyle ilkellik mi olur?adamı linç edin haketmiş oç ama diğer suriyeliler'e niye saldırıyorsunuz?

ortada mağdur bir de çocuk var, adam gelmiş hala oydan, seçimden bahsediyor.

(bkz: bi siktir git)
Bıktığımız iğrençliklerden birisinin daha haberidir. Ne zamanki sert önlemler alınırsa bu olaylarda azalma görülür fakat ciddi cezalar getirilmeyip hala böyle o.çocukları dışarıda elini kolunu sallaya sallaya dolaşmaya devam ede.
güncel Önemli Başlıklar