bugün

adana ceyhanda gerçekleşmiştir.
Adana/ Ceyhan'da polise atmak için hazırlanan EYP erken patladı, 16 yaşındaki PKK sempatizanının eli koptu

görsel
tc hastahanesinde tedavi edilmiştir, benim vergilerimle yapılan bu hastahane haram zıkkım olsun bu ırkçı köpeğe.
Gebersin oruspu çocuğu.
keşke tedavi etmeseler bunları. kan kaybından gebersin amk mikrobu.
allahım kafası kopsaymış keşke.
puhahahahahaha
zuhahahahahaha
yetmedi dur
muhahahahahah
nihahahahahaha.
kendisi niye ölmemiş dediğim çocuk.
Hala bi o.cocugunu hastahanede tedavi ediyolar arkadas.

Vurun gebertin ezin kafasini gebersin pic.
Ee ne demiş atalarımız:
''Yılanın elini küçükken tedavi edeceksin!''
Arsıza " arsız, arını şey yapayım demişler. Arsız da; arım yok ki neyimi ne yapasın demiş "

Bunlar hep böyle namussuz, şerefsiz. Bizim gençlerimiz iş yok güç yok diye evlenmezler. Bunların büllüğü öten hemen evlenir, tavşan gibi yavrular. Sonra o yavruların bir kısmı pkk ya gider, bir kısmı suça bulaşıp toplumun huzurunu bozar. Bu utanılacak yaşam şeklini birde ırkçılıkla üste çıkmarmak istemeleri yok mu? Beni bile deli ediyorsa sözlük yazarları ne yapsınlar?
keşke kafası kopsaymış.
tamam da polise atarken eli patlıyor tedavisi benim vergimle çalışan hastanede yapılıyor niye?
çocuk değil orospu çocuğudur dikkat edelim bir birinden ayırt edelim.
Burda dikkatimi çeken ama kimsenin söylemediği bi nokta var o da şudur, bizim askerimiz polisimiz o kadar merhametli ki kendilerine bomba atmaya çalışan öldürmeye çalışanlara bile merhamet gosteriyo tedavi edilmesini sağlıyor, bu çocuğu ne ailesi ne de çevresindekiler hastahaneye getiremezdi ancak ordaki asker yada polis getirebilirdi ve ordaki güvenlik guclerimiz tereddut etmeden o çocuğu tedavi ettiriyo, benim savaştığım kişiler bu kadar mert olsaydı ben onlara karşı savasamazdim. Hele namertce asla.
elini tedavi edip ilac firmalarina kobay olarak geri dönüşüm degerlendirmesi yapilmasi gerekli. bari ölürken insanliga bi faydasi dokunur kendi istegiyle olmasa bile..
Zerre kadar acırsam şerefsizim bırak eli kopması kafası gözümün önünde kopsa kılımı kıpırdatmam orospu çocuğuna.
allah anında belasını vermiş
belkide polisimizi şehit edecek, eşini dul, çocuklarını yetim bırakacaktı.
geberseymiş şerefsiz
bunun aldığı nefes israf.
Teröristin yaşı, cinsiyeti olmaz.
Bunları insandan sayıp tedavi etmek, tehlikenin son bulacağı anlamına gelmiyor. Ve Size hiçbir şekilde minnet duymayacak.
Zaten Bulundukları toplumda nefret duygusu içinde büyüyorlarken, Şimdi siz bu hilkat garibesi kıllı canlıyı aynı topluma geri salacaksınız.
Mümkün olan en kısa sürede susturulmaları gerek.
devlet ekmeğin içine atom bombası koymuş.

görsel
hümanistler toplanmış yine.Eğer bu orospu çocuklarına üzülen varsa buraya bıraktığım şu fotoğrafa baksınlar.
görsel
Kopan eli götüne dikilmelidir.
tam kopmamış, üstelik tedavisi yapılmıştır. benim ülkemde, benim vergilerimle, devlete karşı olan, devlete bomba atmaya çalışan çocuğun eli tedavi ediliyor.

görsel
beter olsun çocuğudur gebersin pkklı it.
Tedavi edilmesi de ayrı bi ironi, tescilli orospu çocuğu ölseymiş keşke.
şimdi birkaç tanesi gelip duyar kasacak. ''daha çocuk o, şu, bu vesaire'' gibi..

çocuk en fazla ''taşla'' oynar, el yapımı patlayıcı bombayla değil.

allah düşmana fırsat vermemiştir bir kez daha, şükürler olsun.
güncel Önemli Başlıklar