bugün

maroon 5 grubunun kadife sesli, tarz sahibi ve yakışıklı solisti.
maroon 5 ın süper hos sesli solisti.*
zaten şu hayatta bir (bkz: ashton kutcher) vardır bir de (bkz: adam levine) *
maria sharapova için "yatakta ölü kurbağa gibi" demiş şahıs.
yurt dışında müzik basınının, erkek fahişe sıfatıyla hitap ettiği şarkıcı.
sivilceli, çirkin ve daima "looser mode on" ergenlerin idolü olmaya aday sanatçı. şöyle ki, adam levine'in rolling stone dergisine verdiği röportajda ergenlik dönemine dair itirafı aynen şöyle;
"çocukken çok ağır bir sivilce sorunum vardı. hayal edebileceğinizin on katından daha kötüydü (yüzümün hali). 15-16 yaşlarıma kadar kızlarla aram berbattı. Sonra saçlarımı uzattım, bir gruba dahil oldum ve her şey yoluna girdi. * *"
bol oktavlı bir sese sahip maroon 5 vokali. ayrıca çok kıvrak bir gırtlağı vardır, tikidir, playboydur ama iyi çocuktur vesselam.
sesi güzel,hoş vücudu ve dövmeleriylede kızların beğenisini kazanmış boyuda oldukça uzun maroon 5 solisti.
sesine , yüzüne, karizmasına aşık olunası, bayılınılası, tapılası adamdır .
sesine kıl olduğum adam. sanki boğazlıyormuş biri bu zavallım da çırpınarak şarkı söylüyormuş hissiyatı uyandırıyor.
Mükemmel vücudu, mükemmel yüz hatları, mükemmel kafatası* ve mükemmel sesiyle parmakla gösterilesi maroon 5 solisti. kliplerindeki haşin çocuk tavırlarıyla sizi kendisine bağlar. ayrıca müthiş içten bir insandır. twitter'da zevkle takip ettiğim nadide ünlüdür.
sesi ve müziği güzel olan ama saçma kliplerine anlam veremediğim grup solisti.
maroon 5ı moroon 5 yapan adam. o maroon 5sız olur ama moroon5 onsuz yapamaz.
her hâlinden haylazlık* fışkıran sevimli maroon 5 vokalisti. justin timberlake ile aynı sahnede izlemek ise çok eğlenceli görüntüler oluşturmuştur.*
http://www.youtube.com/watch?v=08PG3DWd8Ws&feature=relatednull
moves like jagger şarkısı ile güzel bir iş başarmıştır. şarkı çok başarılı yahu
vsfs'da adriana limadan daha soyunuktu bu adam.
prostat ve testis kanseri farkındalık derneği '' EVERYMAN '' yararına verilen çıplak pozların sahibi. ( ve bir anda bu söylemimle kariyeri yıkılır.) malum yerleri kapatan el ise Victoria's Secret mankeni ve sevgilisi Vyalitsyna'ymış.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/adam-levine/
sevgilisle muhteşem bir ikili oluşturan adam.
ayrıca (bkz: helva gibi ses)

helva ne demek laaan?
ismi adem olarak düsünüldügünde bütün cekiciligi yerle bir oluyor.
eğer cennette erkeklere huriler veriliyorsa bizlerede ''adam'' verilsin istiyorum.
*
moves like jagger şarkısı bağımlılık yaratıyor.
maroon5 grubunun yakışıklı solisti. http://m.youtube.com/watc...;rl=yes&v=kCCnwj7vwEc böyle yogacı dediğin böyle olacak baktın mı için açılacak.
leo abisiyle anlaşmışlar victoria secret meleklerini bir bir götürüyorlar yeminlen, aradan maria sharapovayıda çıkarmıştır kendileri..

kendisinde gördüğüm bir dövmeyide vucudumda taşımaktayım..
maroon5 grubunun olmazsa olmazıdır.sahne ve klip performansı gerçekten iyidir.ayrıca american horror story'de 2. sezon ilk 3 bölüm konuk oyuncu olarak yer almıştır.
Maroon 5'in bugulu sesli solisti. Her sarkiya ayri bi araliktan seslenmekteyken, she will be loved nakaratinda beni iyice kendine asik etmistir. O nasil "will"demektir cozemiyorum sabahin su saatlerinde. *
bildiğin daş.