bugün

(bkz: madam gibi adam recep tayyip erdoğan)
seksist ve rezil slogan. Bir politik olarak ne kadar başarılı, o da tartışılır ya, neyse.
(bkz: madam gibi adam)
Kalbinin güzelliği suretine yansımış karizmatik liderim. Duruşuyla, üslubuyla tam bir beyefendidir.
kendisine veya başkasına '' adam gibi adam '' demek kişiyi sonradan keşke demeseydim durumuna götürebilir.örn. survıvor yarışmacısı turabi = striptizci turabla, tayyip = katil, hırsız, vatan haini.
Kendileri gibi kısmını oluşturur.
liderlik konusunda aldığı eğitimlere diyecek laf yoktur.. ımmm evet bu kadar..
ülkemizin başbakanına söylenebilecek en doğru sözdür.
aktroll cümlesi.
ülkede adam gibi adam kalmadığının beyanı.
burayı devlet kurumu zanneden torll beyanı! yalakalık l yapılınca moderatör falan olurum diyor da! burda başka adamın borusu otuyor!
herkes kendisi gibi olanı beğenir. kimisi yalancı şerefsizdir, kendisine benzettiğini beğenir. normal karşılamak lazım.
şerefsizi adam olarak gören en adi şerefsizdir diyorum, ben artık her şeyi görmezden gelen insanlara saygı duyamıyorum kusura bakmayın.
görsel
abartıdır.
günün şakasıdır.

güldük * hemde çok.
Müşaviri hayatını kaybetmiş bir emekçiyi tekmelerken tüm emekçi yakınlarını yaka paça göz altına aldırırken mi? Madende hayatını kaybedenlere bu işin fıtratı bu derken mi olağan şeyler derken mi tabi adam gibi münafık.
çok iddialı söz olmakla birlikte doğruluğu tartışılabilir. adam gibi adam mertebesine ulaşmak için ne yaptığı da merak unsurudur.

kendisi sadece müslüman olduğu için bazı ülkelere yaranmak için tribünlere oynarken. o müslüman olan ülkeler türkiye nin muhitine bile uğramamaktadır. birde müslüman olmayan ülkeler son yaşanan soma faciasında çekimser kalmadan yas ilan etmişlerdir. din ile ilgisi olmadan sadece insani bir kıyım olduğu için.

izlediği politika doğru olmamakla birlikte sadece kendi ülkesinde belli bir kesimin beğenisini kazanırken dünya nezdinde türkiye küçük düşürmüştür. ülkeyi karıştırmış insanları kutuplaşmasına zemin hazırlamıştır. bunu inada bindirerek üzerine gitmiş ve hala bunda diretmektedir. sen ülkenin başbakanısın belli bir kesimin değil. şayet bunları aşar ve ülkeyi olması gerektiği konuma getirirsen bsu şekilde düşünenleri de kendi safhına çekersin. bunlar olmadığı için hırsızlık olduğu için fırsat eşitliklerini ortadan kaldığı için, yargıyı kendi menfaatine göre yönettiği için şimdilik katılmam mümkün değil.
adam gibi adam kelimesindeki adam lari atarsak belki olur . yani gibi bir adam . garip tuhaf ve elinde yüzlerce masum insanin kani bulasmis gibi bir adam.
Dünyanın en kısa fıkrası.
yaklaşık 15 yıldır başbakan olmasından bellidir..
(bkz: gibi gibi olması)
Adam olan insanların acılarına saygılı olur, adam olan soma'daki acılı insanlara karşı hiç değilse biraz merhametli olur. Siz adam olmanın tanımını çok yanlış anlamışsınız.
(bkz: adam was not found)
Adam kavramının yakışmadığı ve yakıştırılamadığı kişiye verilen tanımdır.Adam denilenler istifayı basıp gitmişler bunlar ancak süpermarkete girim kaşar reyonuna karşı bakıp duruyorlar.