bugün

başka bir laptop markası. ingiliz malıdır ancak tayland ve çinde üretilmektedir. ferrarimodeli dünyanın en hızlı laptopuymuş..
ayrıntılı bilgi için; http://www.acer.com.tr
monitör ve masaüstü PC de üreten yüce marka.
bazı modellerinde tespit ettiği pil arızası sebebiyle pillerini geri çağıran bilgisayar firması.
dizüstü bilgisayar markası. piyasada fazla ilgi çekmeyen bir markadır. sebep olarakta arasıra baş gösteren arızalar.
fabrikası tayland da olan bilgisayar markası özelliklerine göre diğerleriyle kıyasladığınızda mutlaka aynı özellikte ve ucuz bilgisayar üretir.beğenmediğim tarafı çok sesli çalışması .
aspire serisi beğeni topladı bakalım ne kötülüklerini göreceğiz zamanla.
2 yildir aspire 1640 kullanan biri olarak , simdiye kadar hic bir sekilde ariza gormedigim cok cok memnun oldugum canim notebookum. ben nereye , o oraya. iliskimiz o kadar ileri derecede yani.
sadece marka olarak algılanmasına üzüldüğüm kelime. halk arasında acar kelimesinin bozulmuş haliyle yeni, taze anlamında kullanılan isimdir.
http://www.sikayetvar.com da hakkında bir sürü şikayet olan bilgisayar markası. almak isteyenlern bir kere daha düşünmesi lazım.
Amerika'da iyi bir pazar payina sahip firmadir.Kiyaslamak gerekirse bir ustu Toshiba,bir alti ise Asus'tur.Turkiyede'ki dagiticisinin ihlas pazarlama olmasi sebebiyle kotu bir baslangic yapmistir.Neticede fiyat performans karsilastirilmasinda iyi sonuc verir;yuksek ram,kotu islemci tuzaklarina dikkat etmek gerekir(ben dustum ordan biliyorum).
kısa bir süre önce edindiğim, şimdilik memnun olduğum zamanın ne göstereceği belli olmadığı laptop markası. fiyat bakımından oldukça caziptir aynı zamanda.
1998 yılında arkadaşımın babasının arkadaşıma kıyak yaparak türkiyeye ilk gelen afilli aspire modelinden almasıyla dibimimizin düştüğü bilgiyar markası. Muhtemelen 64 MB Rama, 2 MB Ekran Kartına ve 1 GB diske sahipti. Ama sanki uzaydan gelşmişti. Rüyalarıma girmişti be abi.

(bkz: hey gidi günler)
dizüstü ve lcd monitörünü alarak bu başlık altına yazı yazma hakkını aldığım elektronik şeysi.

acer dizüstü : diğer dizüstülerin tersine, her modelde kullanılıyor mu bilmiyorum, kablosuz anteninin, yayınları, daha iyi yakalaması b'abından klavyenin altına geniş bir iletken levha koyuyorlar. bu durumda çok geniş bir alandan kablosuz bölütağa bağlanmanız lokum kibin oluyor. bundan dolayı da, diğer dizüstülere göre daha ağır abi.

acer lcd : nazarımda fiyat/performans oranı = 0.01

haha şaka lan, ne bileyim ben nasıl oranlıyorlar, ama düşük. samsung lcd'lerde de bu oran iyi, ancak aldığım iki samsung monitörün 2-3 sene sonra asfalyalarını dağıttığını düşünecek olursak, tercihim budur.

derinek : bi yamukluk yaparsa haber ederim, merak etmeyin.
aspire modellerinin klavyesi cok guzel olan dizustu markasi.
calisanlarina acimayarak kopek gibi calistiran firma; ha ne kadar ekmek, o kadar kofte gibi bir mantikta olmalari guzel ..
amd işlemcili bilgisayarlar üreterek türkiye piyasasında tutunan bilgisayar firmasıdır.

genel olarak ise fiyat/performans oranı çok iyi olan bilgisayarlar üretir.

severek kullanıyoruz efendim...
gönderdiğiniz ürünün servise geliş tarihini kafalarına göre girip "efendim daha yasal sürenizin dolmasına bilmem kaç gün var bekleyin" diyerek saç baş yolduran dandik firma. *
10 inçlik aspire one netbooklarının nisan ayında çıkacağı duyurulan şirket.
aspire 6530g'sini hic mi hic begenmedigim laptop firmasi. sarji 1 saat dayaniyor. fulledim ve baktim, 1 hr 02 min yaziyordu. surekli tak cikar tak cikar alet yalama oldu. ekranin parlaklik ayarini da hala yapmayi beceremedim. adaptoru takinca ekran parliyor. cikarinca resmen karanlik. olmamis.
yeni nesil aspire onelari, kendi bunyesinde aspire two diye adlandirip, bu sacma espriye gulen insanlari barindiran firma. arge; zaten surekli gegiren insanlara emanet. almayin kardesim acer falan gidin hp alin; paraniz varsa sony falan alin..
su an kullandigim bilgisayar markasi. ayrica güneydogu taraflarinda yeni, taze anlamina gelir.
amd ile iyi anlaşan fabrikası taiwan da olan sevilesi bilgisayar markası. az para ile çok özellikleri bizlere sunmaktadır kendisi. yalnız işletim sistemi kurarken xp için sata kullanmanız gerekebilir.
Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisidir. HP ve Dell'in ardından dünyanın en büyük 3. bilgisayar üreticisidir. Ürünleri arasında masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, ekran, bilgisayar yan ürünleri, dijital fotoğraf makinesi vb. bulunmaktadır.
dizüstü bilgisayarları ile rekabet ettiği markaların sunduklarından çok daha fazlasını sunabilen taiwanlı üretici. ürünleri estetik açıdan da oldukça iyidir...
eski dilde yeni anlamına gelen sözcük.
(bkz: anamın acer gelini)
knight online oyununun bosslarından biridir. 55 lvl üstü rahat kesebilir. ardreamda rastlanır.
güncel Önemli Başlıklar