bugün

Katıldığım ikazdır, okudum yanındayım ! Moderstorlerle arası iyi olan bu zat bizi bununla sıkıştırmaya çalıştığı olmuştu. Uzak dursun buradan yeter bana.
Edit: Ulan vallaha okumadım fakat gerçekten çirkin arkadaşlar kız. Cidden bakın güvenin bana. Size güzel resim falan atarsa o değildir o.
okuyanı cayır cayır sksinler dediğim ikaz.
dere kenarindaki bogurtlende ben biraktim. okumayin.

tanim: ikazdir.
Her şeyden evvel kısmını okudum. Çok güzel bir entry ve duygu paylaşımı. Hele ki oğlanın dere kenarında kıza yaptığı sürpriz kısmı mükemmeldi.
Keşke, birlikte ölüme gitmeselerdi. Güzeldi kardeş okudum.
"rakınrol mu hardrak mı olduğu belli olmayan" müziklerden hoşlanan her erkeğin gönlüne ac/dc dinleyen kız ı düşürmüştür.
böyle ikaz mı olur denilesidir. yine eleştiri sanıp baktım iyi ki bakmışım. gerçekten çok çok iyi ve anlamlı bi yazı olmuş.
(bkz: uçurtma saçlı bir kuş vurdumduymazlığı) şuan en sevdiğim yazar oldu kendisi. Yalnız ac dc dinlediğini nickinde haykıran bir kıza duyduğu bu vurdumduymaz hayranlık için bende kendisini ikaz etmek isterim. Lise de vardı bu kızlardan bir kaç değişik grup duyup aa en sevdiğin grup o benim deyip erkekleri etkileyip kaşarlık peşinde koşarlardı. Bir de pes oynamayı bilirim ayağına erkeklerin gözünde ideal kız imajı çizenleri vardı bunların. Yani demem o ki canım kardeşim sen dikkatli ol es kaza görürsen i podunda ac dc yi bayıl o kıza aşık ol ama ben ac dc dinlerim çok iyi pes atarım diye haykıranına karşı temkinli ol ki o vurdumduymaz uçurtma hassasiyetinde ki kalbini türlü hilelerle bozguna uğratmasınlar. Neyse not tabii ki ben o ac dc dinleyip pes oynayan fakat bunları kimseye show yapmadan yapan kızım. En çok bana saygı duyacaksınız. Sevgiler.
bir ikazdır.

(bkz: al abi bi snickers ye)
ben beni sikeyim ki okudum diyerek özet geçiyorum.

- süslü sözlerle koruma içgüdüsyle bir kıza nasıl yavşanır en güzel şekliyle anlatılmış.
- ac dc dinleyen kız yoğurdu çok sever.
- ac dc dinleyen kızlar amımdan aşağı cumartesi kuşağı modunda yaşar giderler.
- son olarak o böğürtlen penyene bulaşırsa annen sülaleni siker haberin olsun.

sonuç olarak rakınrol / hardrak karışımı müzik yapan ac dc yarak gibi bir şeydir.

saygılar.
Şu grup sex vs gibi şeylerden bahseden entryler girme gerçekten tiksinti verici. (ilk entryi okumadım yazan yazar çok gereksiz biri entrysini okumak da gereksiz geldi).
ac dc yi ergenken dinleyen kızın üstüne alınmaması gereken ikazdır. çok sıkıcı lan şarkıları, bir hevesle tüm albümlerini indirip 2 yıl dinledim sonra sıktı. hiç arada bile açıp dinleyesim gelmiyor artık. ikazı özetlersek "sakın vazgeçme ac dc den kız" dır. bir yazara yürünüyor da olabilir.*
Okudum.

Kızdan hoşlanmış, sevgililiğe meyyal bir tanışma,mümkünse buluşmak istiyor,

kız da yazıyı çok beğenmiş, beraber yahut ayrı ayrı Allah mesut etsin efendim.

Hep hayırlısı.
Yemin ediyorum gerizekalısınız diyen arkadaşa katıldığım ikazdır. Başka işiniz mi kalmadı ya uğraştığı yazıya bak adamın. Komiksiniz sayın ergenler.
yazıda ne anafikir koymuş ne başka bir anlam bırakmış kelimeler anlamını yitirmiş lan. midem kalktı bu nasıl bir beyin.

(bkz: üşenmeden saçmalamış)

not: biraz önce ciddi ciddi bu saçma yazının sahibine amacın neydi diye soru sordum.
okudum.

Ödülümü verin.

He anlatılan şeyi bilmiyorum.
Ben afk. Biri açıklasın.
(bkz: haydaaaa)
Okuyan varmi acaba? Diye merak ettigim beyanat.
okumadan özeti için: (bkz: bunlar hep seks).
yazıyı okudum. okurken eğlendim hemde düşündüm bilgilendim. mizahın amacı bu değil mi zaten *
umarım yazı gerektiği mercilerde yer bulur ve çözümlenir.
Üşenmeden okudum sanırım yazım tarzından dolayı, yalnız az daha ilerleseydin evlenebilirdiniz, mesajlasın bence artık.
türkçe rap varken ac dc ye kim bakar denilesidir.

(bkz: türkçe rap)
Ağır işsiz ve abazalıktan avcu çatlamış ergen söylemi.

(bkz: gülmedim).
ac dc dinleyen kiz a ciddi bir teklif olarak değistirilmesi daha mantiklidir. Biyik altindan yürümek bu oluyor sanirim. hiç yakismiyor efendim.
ben 28 yaşında, ömrü boyunca muhtelif zaman aralıkları ile 5 tanecik kızla sevgililik müessesesi içinde bulunmuş bir erkeğim.

bu kısım dikkatimi çekti, düşündüm de 28 yaşındayken kızım bana hitap etmeye başlamıştı, kaç sevgilim, kaç partnerim, kaç cinsel ilişkim olduğunun bilincinde bile değildim. çok gezen mi bilir, çok okuyan mı ? çok yazan mı sevişir, çok sevişen mi yazar? kafamda deli sorular.