En iyi film
3
rekabet yine çok çetin! Oscar’da 2016’nın en iyi filmi hangisi olur?
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
Oscar ödüllü ve Oscar’a aday olmuş filmler Şubat ayı boyunca Digiturk Moviemax Oscars HD’de. Sen de 88. Oscar Ödülleri’ndeki favori adaylarını seç, 1.000'den fazla HD filmi, en sevilen yerli ve yabancı dizileri izleyeceğin ve canlı TV keyfi yaşayacağın 3 aylık Digiturk Play Sinema Paketi kazanma şansı yakala!

about blank

1. 1.
    about ve blank arasında iki nokta vardır.şayet bu iki nokta olmazsa "sayfa görüntülenemiyor" yazısını görürsünüz.
    #3681205 :)
  2. 2.
    internet seçeneklerine girip, about blank ı sildikten sonra, isteğe göre anasayfa yapılacak site seçilir.

mesela, http://www.google.com.tr/ gibi.
    #5043774 :)
  3. 3.
    benim gibi 6. nesil yazarmış kendisi hoş gelmiş.
    #5046352 :)
  4. 4.
    küçükken internete girmek için explorer'ı her açışımda arama çubuğunda bu yazardı. okunuşu "aboot bılank" mı yoksa "ebaud blenk" mi olduğunu karıştırdım. ama istediğin gibi oku hadi izin verdim. * * *
    #5169475 :)
  5. 5.
    google chrome da about:blank te blank yerine yazılan çeşitli komutlarla tarayıcı durumu , ağ durumu gibi çeşitli bilgilere ulaşabiliyorsunuz. ayrıca firefox ta bu konuda gelenekselleşmiş bir easter egg vardır. eğer firefox kullanıyorsanız about:mozilla yazarak buna ulaşabilirsiniz.
    #5169753 :)
  6. 6.
    ad aware adlı güzide program, her nedense, browser'i bu açılış sayfasıyla kullanmanın muhtemel bir tehlike oluşturduğunu iddia ediyor..
    #10696179 :)
  7. 7.
    Bu durum da benim başıma geldi ve aslında o anlık yapılacak tek bir şey vardı bende onu yaptım . Önce internet exploreri açtım ve about blank urlsinden özelliklere gelerek about blankı sildim ve url ye http://www.google.com.tr yaptım ve sonra uygula veya kaydet olacaktır,ona bastım ve sorun halloldu
    #27831667 :)