bugün

Evet arkadaşlar... bugün sizlere abd'nin nasıl yönetildiğini anlatacağım... abd'nin dış politikasına sanayisine kim hükmediyor siz değerli okurlarımıza anlatacağız...

Dış politika; Abd'nin dış politikası CFR yani dış ilişkiler konseyi adlı bir yahudi kuruluş tarafından yönetilmektedir.. israil ile ilişkileri ise aipac yani amerika - israil halkla ilişkiler komitesi yönetir... abd'nin Dışişleri Bakanlığı tamamen göstermelik bir kurumdur...

Sanayi: Abd'nin sanayiside yine yahudilerce yönetilir burayı yöneten teşkilatlardan birisi ise büyük toplantıları ile dünyaya hükmeden bilderberg tir... bizimde halen tank motorlarını aldığımız general motors'un sahipleride bu teşkilatın mensubudur...

Eğitim: abd'de eğitimde yine yahudilerce yönetilir... burda yine karşımıza aipac çıkar... abd'de yıldızı parlayan tüm talebeler yabancı olsun veya yerli olsun bu teşkilatın emrine girmek mecburiyetindedir...

Kısacası amerikayı yöneten yahudilerdir...
bir ara 5 dakikalığına bizon boynuzlu başlık takan protestocu abi yönettiydi geçenlerde. kimdir bilmem.
Doğu Perinçek. Kesin bilgi.
sayın sebil, abd yi kimler yönetip yötmetmediğine dair tüm gerçekler ortaya çıkarılacaktır.

arz ederim.

Saygılarımla,

hakikatları tahkik memuru
metal gear solid evreninde jd gw tr tj al isiminde beş adet yapay zeka yönetmektedir kimin başkan olacağını da yapay zeka belirler kamuoyuna gösterilecek ve gösterilmeyecek haberleri bile yapay zeka yönetir ve bu yapay zeka o kadar güçlüdür ki insanların duygularını bile kontrol ediyor.
görsel
Duyduğuma göre yahudi mason dünyanin en zengin aileleri.
Ha bide reisin abd yönetimini son zamanlar da çok fazla zorladığını duydum.
ingiltere kralı, rahmetli başkan kenedi, taçsız kral pele, bakenbauer, kaleci mayer, nadya komenaçi, bricit bardo, fenerli cemil.
dıj güjler.
ben gılişdar dan şüpheleniyon.
yahudiler'in her taşın altında olmadığını bilmeyen yok zaten. ama abd'yi bir an önce bu vesayetten kurtarıp bağımsızlığına kavuşturmak gerek.
köşedeki bakkalı düşün ve sor "kim yönetiyor bakkalı" diye.
kasada duran amca mı, yoksa dükkan başkasına mı kayıtlı? belki dükkanın ortakları da var. kimbilir belki adamın karısının ailesi vermiştir sermayeyi ve bakkal eziliyordur. dükkan belki mafyaya haraç veriyordur. peki ya banka bağlantısı?
sen önce bakkalı bir hallet, abd meselesine sonra bakarsın.
tengir budun ve oytunkaran diyola...