bugün

zannedersem var olan özgürlüktür. zira sözlükte pek çok kere şahit oldum. tamam abdullah öcalan kötü biri olabilir ama savaşın bile bir hukuku vardır. o yüzden apo ya orospu çocuğu diyenleri kınıyorum her defasında. atatürk e bakın yere serilen yunan bayrağını kaldırtmış. sözlük yönetimi de bence buna dikkat etmeli. kişiye özel adalet olmaz ve her insanın haysiyeti vardır.
türkiye cumhuriyetinde şerefiyle işini yapan bir çok insana bile denebiliyorsa şerefsizin önde gidenine denmesi en doğal haktır. özgürlüktür. denir. dedim bile.
neden orospu çocuğu dendiğine bakılmalıdır. savaşın hukukuna uymadığı için elbette. adam gibi çıksanız karşımıza topunuzla tüfeğinizle, bizi mağlup edene kadar dövüşseniz ya, ya da mağlup olup susup otursanız ya...

n'oldu? bu koku? fakat bu bok kokusu?!
malum kesim abdullah öcalan'a nasıl ki "tutsak bir ırmak" diyebilecek kadar özgür ise, içinde bulunduğum kesim de orospu çocuğu diyebilecek kadar özgürdür.

rahat olun. moderasyon problem yok, rahatınıza bakın, (bkz: biz hallederiz)
orospu çoçukarı isyan çıkarır.
spoiler

savaşın bile bir hukuku vardır

spoiler

savaş hukukun hiç bir yerinde 6 günlük bebeğe kurşun sıkmanın yer almamasından kaynaklanan özgürlüktür.
(bkz: bu memlekette göte göt denir)
topa top demektir.
orospu çocuğuna orospu çocuğu denir bizim oralarda.
deme özgürlüğüdür o. türkçeyi düzgün kullanalım lütfen.
savaş hukuku denilen şey, gururlu düşmana uygulanır.. orospu çocuğuna, orospu çocuğu denir. ha orospu çocuğu olmasaydı, orospu çocuğu demeye gerek yoktu. şahsen bende orospu çocuğu olmayan birine orospu çocuğu demem. abdullah öcalan orospu çocuğudur..
meğer öyle bir özgürlüğümüz yokmuş. Dün silinmiş entrym... özür dilerim sayın moderatör. gerçeği dile getirdiğim için...
doğrudur söylenmesi yanlıştır çünkü orospu çocuklarına büyük bir hakaret olur bu.
bu adama bu kelimenin türevlerini kullanmak mübahtır. su katılmamış o.ç. , katıksız o.ç. ,
bu özgürlüğe sahip olanlar genelde çarpık ahlak anlayışına sahip müslümandır. küfür etmesini yargılayamam lakin bunu savunması gerçekten de islam'a muhalefet ettiğinin kanıtıdır. bu yavşak bu çarpık ahlak anlayışıyla aramızda dolaşır ve topluma yön verir çünkü çoğunluğun sessidir bu.. ondan sonra niye böyle olduk... nasıl olacaktın yarrağım..
doğruları söylemek özgürlüğüdür.
arkadaş orospunun bile bir onuru vardır etmeyin eylemeyin.
dünyada ki bütün orospular birleşse bu orospu çocuğu gibi bir orospu çocuğu doğuramazlar.
bencede orospu çocuğu denilmesi yanlıştır. orospu çocuğu olmak daha iyidir. kan çıkar mazallah.
abdullah öcalan a orospu çocuğu deme özgürlüğümüze karışanlar da birer orospu çocuğudur.
siz orospu çocuğuna abdullah öcalan diyorsunuz da biz birşey diyor muyuz?
özgürlüğünüz vardır ama burada kuralları moderasyon koyduğu için istediği zaman o özgürlüğünüzü elinizden alabilir. ayrıca küfür etmekle ne değişir?
40 bin insanın canını alma özgürlüğüne sahip, 40 bin insanın yaşama özgürlüğünü elinden almış kişiye karşı milyonlarca insanın sahip olması gereken o herifin etini lime lime etme özgürlüğü gibi özgürlükler yanında solda sıfır kalması gereken hededir.
yunanlarla veya başka bir ırkla abdullah öcalan'ı bir mi tutuyorsun söylemini getiren özgürlük. yunanlarla yapılan bir savaştı, abdullah öcalanın yaptığı terör.
ve evet, bir insan, daha doğrusu bir mahluk küçücük çocukları, bebekleri, gençliğinin baharındaki insanları öldürüyorsa, içinde bulunduğun ülkeye karıştırıyorsa o insana pekala orospu çocuğu denir. hatta alasıdır. haysiyet mi? ben bu kadar hoşgörülü olamıyorum, buna hoşgörü denmez, hoşgörünün içine sıçmak denir.
evet, abdullah öcalan orospu çocuğudur.
orospuyu aşmıştır. o artık kaliteli orospu çocuğudur.

edit: pkk lı yazarımızın biri eksilemiş. *
haklı önermedir.her ne kadar orospu çocuğu olsa da anasını sikmek için sırada bekleyen onlarca insan olsada yüzüne karşı milletin içinde denmemelidir.orospu çocukluğunu yüzüne vurmamalıdır.
(bkz: afedersin ama sen anca apo nunkini bilirsin)