bugün

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Sean McCormack'ın yaptığı yazılı açıklamadır. açıklamada "PKK'nın müttefikimiz Türkiye Cumhuriyeti karşısında terör faaliyetlerine başlamasının 22'nci yıldönümü nedeniyle, PKK'ya terör eylemlerini sonlandırması ve silahlarını bırakması çağrısı yapıyoruz" ifadesi yer aldı.

http://www.ntvmsnbc.com/news/382407.asp
(bkz: abd ve yalanları)
(bkz: abd ve yalanlarından bıkmak)
(bkz: abd den nefret etme sebepleri)
(bkz: Çocuğun eline şeker verip bunu yemezsen iyi olur diyen amca tipi)
- pkk...
- efendim abi?**
- sen bırak o silahı...
- eee?
- al, bak mis gibi füze.

(bkz: ya işte böyle)
-arkadaşlaaaar ne kadar ayııııp hiç yakışıyor mu sizin gibi medeni insanlaraaaaaa,hadi bırakın şu silahlarııııı....hu huuuuuu
--hadi len !!!
-bakın gördünüz değil mi? ben çağrıyı yaptım,ama ne yazık ki arkadaşlarım benimle aynı fikri paylaşmıyorlar...daha ne yapabilrim ki !

(bkz: allah belanı versin amerika)
(bkz: buda belanı versin amerika)
(bkz: kutsal inek belanı versin amerika)
(bkz: gök tanrı belanı versin amerika)
iğrenmek için çokça sebeb olan açıklamadır.

1. müttefikimiz türkiye = bir türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak amerika ile müttefik olmaktan haya ediyoruz.

2. pkk nın yıldönümü = dönümünü satsan kaç para eder?

3. pkk yı muhatab kabul ederek kale almışlar.

türkler kimseyle müttefik falan olmamalı. tarih türk'e hiçbir zaman dost armağan etmemiştir. türk ün dostu türktür ve türk başındaki tüm belaları def edecek kuvvette olmalıdır.
.insan hiç kendi çocuğuna p.ç der mi?
(bkz: sadece bırak dedi hiç bir aktivite yok)
abd>> 22 kıldönümündesin hadi bi silah bırakta görsünler akıllı köpeğim benim. seninle daha çok işim var. mutlu mesut günler bizi bekler. sen o silahları bırak artık eskidi hem değiştirme zamanıda geldi.daha italyadan mayınınız gelmedi mi bittimi ben hemen size daha iyisini sağlarım. ama bak sabırları taşıyor valla seni dünden hallederde bizede fena ...lar bu türkiye şakaya gelmez.tut bakıyım hah aferiinn* ...
pkk'nın yepyeni kurdelalı silahlar edineceğinin, güçlenip çok uzun süreler daha anamızı ağlatacağının, rte ve arkadaşlarının bön bön bakmaya devam edeceğinin, abd ve yalakalarının daha çoook zenginleşeceğinin bir göstergesi olan olay.
aysel gureli namaza davet etmekle esdeger davetle degilde mike mike modunda kabul ettirilesice durum...
dağlarda militanlara ingilizce öğretecek kimse bulamadıklarından , yılmaz erdoğan'ın tercüme edip güvercin kanadına yazarak yollaması muhtemel rica(!).
abd ve pe ka ka için "ateş olsalar cürümleri kadar yer yakarlar" cümlesininin söylenebileceği başlıktır.
Amerika nın daha önce dağıttığı eski silahları toplayıp yerine yenilerinin vereceği kampanyadır.
(bkz: eskiyi ver yeniyi götür)
(bkz: yalan)
sanki çocuk kandırıyolar.Birilerini inandırmak için söylenmiş kocaman bir yalan
(bkz: abd pkk ya silah birakma cagrisi yapti)
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: gönül bu aka da konar abd ye de)
güncel Önemli Başlıklar