bugün

sahiplerinin büyük ihtimalle serhat albayrak, belki berat albayrak belki erdoğanlar ve tabiki de ak partinin olduğu a haber televizyonunun yalana dayalı habercilik anlayışıdır ki az önce duydum şok oldum. tamamen akp iktidarına yalakalık yapıp muhalif partilere ve gülen cemaatine hakaret etmek amacıyla yayın yapan bu kanal az önce "işsizlik oranı 0.2 oranında düşerek 10.3 oldu" diyor. oysa diğer kanallara bakarsanız işsizlik oranının düşmediğini aksine "arttığını" görürsünüz.

"ak"koyunlar durmak yok uyumaya devam.
göt yalamaktır o habercilik olsa duramazsın.
izmir de körfezin taşıp caddenin sular altında kalmasını 1 hafta haber yapmak ancak ankara da su dolan altgeçitin haberinini yapmamak üzerine kurulan habercilik anlayışıdır.
(#27253193).
haber yaptıklarını düşünmediğim haber kanalı. haberden daha çok kişi ve tarafları yalama kısmına bakıyorlar.

ayrıca bazılarını yalamak için bu kadar da alçak davranışlarda bulunuyorlar: http://t24.com.tr/video/a...ak-yalvariyorum-sana,4056
- Olm türkiye çok güzel lan, ouuuu her şey manyak süper, bi fırt daha versene şundan, aha uçan pembe filler sadece Türkiye de gözüküyor ve AKP sayesinde ne kadar güzel lan
Anlayışıdır.
görsel
(bkz: hükümetin bekası).
görsel
(bkz: Ama kafamız nası güzel)
görsel
" büyüklere masallar " dır.