aşk uğruna yapılan çılgınlıklar

1. 3 2
    Kimisine göre evlenmek, kimisine göre terk etmek, kimisine göre çocuk yapmak, kimisi içinse başka şehirde yaşayan sevgiliyi zırt pırt görmeye gitmek.
  2. 3 0
    ailene,size çok yakın olan halamlarda kalcam, deyip 4 gün tatile gitmek.
  3. 5 5
    YURTTAN KACMAK, ASKER UGURLAYAN ARABAYA OTOSTOP CEKIP SEVDICEGE KACMAK, SOKAKTA YATMAK, APARTMAN DEPOSUNDA TUNEMEK, POLISLERE YAKALANMAK, UMUMA ACIK ALANDA ILLEGAL OLDUĞUNU BILE BILE SEVISMEK.
  4. 0 0
    Kızın abileri ve babaları dahi evdeyken gidip evine çiçek bırakmak.
  5. 0 0
    hatun kişinin abisinin evinde buluşuyorduk, abisi ve abisinin eşi işe gittiğinde.
  6. 3 3
    bar tuvaletinde öpüşmek ve dahası, çarşının ortasında bağıra çağıra kavga etmek, sözlenmek ve ayrılmak.
    5 yıl harcamak. yeni birisinden hoşlanmak. hayırlısı olmak
  7. 0 0
    Aşkın kendisi zaten çılgınlıktır.
  8. 19 19
    Hiç unutmam, bir gün bahar şenliğinde, kampüs bahçesinde tartışmıştık eski sevgilimle. Konuyu sorsanız inanın hatırlamıyorum. Sesimiz karşılıklı yükseldi ve Bu hızlı adımlarla çekti gitti. Bende gururluyumya tabi ilk başta gitmedim peşinden. Neyse 5 dk geçti içim hiç rahat degil, dayanamadım Arkasından koşarak gittim. Kendisi Bu süreç zarfında gecenin karanlığından da yardım alarak kaybolmuş, saklanmış bir yerlere. *
    Neyse O gün tanımadığım 5 kişiyi çevirdim sokaktan, her birini onun geçebileceği güzargahlara koyup suratını tarif ettim ve telefon numaramı bıraktım. Tam yarım saat boyunca bütün sokaklarda aradık, ninja mübarek girmiş biryerelere..
    Bende En sonunda evinin önüne gittim.
    Akşam 11 den sabah 7'ye kadar bekledim kapısının önünde. Çıkmadı, Kapıyıda açmadı. En son 3.kattaki balkonlarına tırmandım. Aşağı bahçeyede 15-20 kişi topladım hep birlikte özür diledik ondan. *
    Tabi beni içeri aldı. O gün barıştık onunla. Ama şu an hayatımda değil kendisi. ilk ve son aşkım olarak kalacak sanırım..
    Bu da böyle bir anımdır.
  9. 6 6
    Olsada yapsak bir çılgınlık. *