aşk acısı çeken kadın daha kolay tavlanır

entry 23 galeri video ses iyilertrends
 1. 1.
  6 kisi kalmis futbol takimina atak yapmaya, goller atmaya benzer. Kural hatasi yoktur ama etik degildir.
  #5818752 :)
 2. 2.
  doğru ama yan etkileri de olan bir tez. söz konusu çaresiz kadın, alkolün de etkisiyle tava gelirken bir süre hayvanoğlu hayvan x kişiden bahsedecektir. x kişiden bahsederken kadına gaz verilmemeli, sadece baş aşağı yukarı sallanmalıdır. hayvan herif x muhabbeti eninde sonunda bitecek, senin de başını ağrıttım faslına geçilecektir. bu gibi kadınların tutkuyla sevişmesi de cabasıdır.
  #5818792 :)
 3. 3.
  giden sevgilinin, kızın gönlünde açtığı yaranın boşluğu kapanmadan doldurulursa abse yapması muhtemeldir.**
  #5818836 :)
 4. 4.
  kadını bir düşman, rakip ya da bir av olarak gören sütü bozuk zihniyetin el çabukluğu marifet uydurduğu mottolardan biridir. oysa tüm çağların ötesinde hiçbir zaman tahrif olmayan erkeklik kitabında şöyle yazar: sarhoşa dokunma, para karşılığında yapana tenezzül etme, gönlü olmayana dokunma, mağdur olana dokunma, sen eşek değilsin erkeksin, eşeklik etme.
  #5818859 :)
 5. 5.
  aşk acısı çekmemiş bir kadın yoktur. o acının henüz taze olduğu zamanlarda kadınların daha kırılgan olduğu doğrudur; "teselli" bulmak, acıdan uzaklaşmak adına daha kolay "ağa düşebilirler". ama olayın şöyle bir boyutu da var: gözleri açıldığı anda (ki bu çok sürmeyecektir) kıçınıza tekmeyi tereddütsüz basıverirler. çünkü bir kadın ne kadar çok aşk acısı çekmişse, o kadar da kolay vazgeçme/terk etme yeteneği kazanır. (bkz: vurdumduymaz olmak)
  #5818868 :)
 6. 6.
  (bkz: rebound sex)
  #5818876 :)
 7. 7.
  doğru bir tespittir. kadın milletinin genel doğasından mütevellit zaten korunma içgüdüsüyle hareket etmektelerken, bir de aşık olmuş ve b.bayı almış bir hatun kişi, yaralarını saracak, kendisine destek olacak, özetlersek 'koruyup kollayacak' bir kişiye daha çok ihtiyaç duyar. dolayısıyla er kişi avına bir timsah gibi odaklanır, hatunun aşk acısı çektiği anı yakalarsa sonuca ulaşmaması, bir geyiğin su içmeye geldiği gölün içindeki timsahı fark edip kaçabilmesi kadar küçük bir ihtimaldir ki zordur..

  buna rağmen yine de 'ille de benim kendi sevdiğim olsun, ben başkasını istemiyorum'cu hatun modeli vardır ki onlar daha uğraştırıcı olup, onlardaki başarısızlık oranı genel hatun populasyonuna göre görece yüksektir..

  dolayısıyla nedir? kolay hedefler isteyen er kişi, tutturukçu olmayan, aşk acısı çeken hatunu buldu mu destek olacak, mevyesini de yiyecek! bu mudur? budur! iğrenç miyim? bittabi..
  #5818890 :)
 8. 8.
  (bkz: bunu bildiğim iyi oldu)
  (bkz: çıkarcılar sizi)
  #5818924 :)
 9. 9.
  hem terk ediyor hemde aşk acısı çekiyorsa ne diyeyim mahmutmu diyeyim.

  kadınlar ne zaman aşk acısı çeker olmuş ki.
  #5819378 :)
 10. 10.
  (bkz: tarihteki büyük yalanlar)
  #5819384 :)
 11. 11.
  evet kesinlikle daha kolay tavlanır. çünkü aşk acısı çeken kadın sığınacak başka bir aşk arar. acılarını dindirecek bir aşk arar. ve elbette sevgili zeka küpü erkeklerimiz kadınların herşeyini kullanmayı iyi bildikleri gibi bunu da kullanmasını iyi bilirler.
  #5819403 :)
 12. 12.
  eğer çektiği gerçek aşk acısıyla bırakın tavlanmayı etrafında kimseyi görmez, istese de göremez,sevdiğinden başkası gelmez aklına.
  #5819427 :)
 13. 13.
  (bkz: aşkta ve savaşta her yol mübahtır)
  #5819575 :)
 14. 14.
  böyle bir kadın ciddi anlamda boşlukta olduğundan dünyanın en kolay işlerinden biridir hiç aklında yokken bir anda hayatına girmek.
  #5822115 :)
 15. 15.
  kesinlikle doğrudur.

  siz 1,5 ay o kadını kazanmak için peşinden koşarsınız, sonunda ayrılırsınız. kuyruğu acıyan şahıs ise bir arkadaş buluşmasında çok rahatlıkla kapılır.
  #5822148 :)
 16. 16.
  biten ilişkilerin ardından düşünülesi durum, endişe doğurucu tespittir.
  #5822163 :)
 17. 17.
  tavlanmak istemesindendir. "tavlayacak" erkek, kadın başka birisine aşıkken onun hayatına girmeyi kendisine yedirebildiği sürece iki taraf da kazanmış sayılır;
  fakat kimileri güçsüzdür. yeni sayfalar açmak, yeni hayatlarda yeni aşkları başlatmaktansa var olanlarda yer almayı, yazılmış hikayeleri devam ettirmeyi tercih eder.
  #5822171 :)
 18. 18.
  Böyle bir konu açıldığını görünce yazarı tebrik etmemi sağlayan enfes bir tespittir.Duygusal boşluktaki dişinin kendini önüne gelenin yakışıklı olduğuna inandırmaya çalışmasıyla başlayan ve zeki bir erkeğin böyle bir kızı kolayca tavlamasıyla sonuçlanan aşk sarhoşluğudur.
  #5822190 :)
 19. 19.
  aşk acısı çeken kadın ağlar, gizli saklı belli belirsiz ama çok ağlar. ölü çıkmıştır evden o ağlamasında kim ağlasın. kolay değildir canım dediği insanın canının canından çıkması. paniklerler. bir yanları ölmüştür ama onlar yaşamak ister. yaşamak için bir bahane bulmaya çalışırlar. başka bir erkek bu esnada işte ancak o bahane olur. basit tek kullanımlık bir bahane ve gerçek bir erkek! et peşinde bir kasap olmayan gerçek bir erkek sadece bir bahane olmayı zaten şerefine onuruna yediremez yürür yoluna gider. geriye fasa fisolar kalır ki o fasa fisolar o kadın için zaten değersizdir. kadının gözünde onun o aşkını kalbine sığdıramadığı biricik aşkı yanında onlar zaten bir hiçtir. o erkek içinde o kadın zaten değersizdir. hiçtir. yuvarlanır giderler. dolayısıyla sözkonusu başlık bu açıdan doğru bir önermedir.
  ancak bazen bazı kadınlar gereğinden daha hırslı çıkabilirler. onlar iyiyi kaybetseler de - ki aşık olunan kişi isterse elli kilo çamur olsun aşık olan kişinin gözünde beş yüz kilo altındır- en iyinin peşine düşerler. eski aşkından bin kere daha fazla seveceği ondan bin kere daha fazla sevileceği daha mutlu edeceği ve daha mutlu olacağı her şeyin en güzeline sahip birini hayatlarına beklemeyi tercih ederler o kişi gelsin veya gelmesin umutları onların dayanacak kapıları olur ve kalben ve zihnen o erkeğin o beklenen olduğuna ancak yüzde yüz inandıkları zaman sizi kabul ederler. dolayısıyla zaman zaman tüm genellemeler yanlış olabilir.
  ayrıca bazen ava giden avlanabilir. bunu da hesap edip öyle yola çıkılması gerekir. hiç umulmadık bir an da o kadın bomba misali elinizde patlayıp sonrasında yaralı kalbiniz ve yitik düşlerinizle başbaşa kalabilirsiniz de. bu yüzden sözkonusu kadın yerine böbrek taşı düşürmeye çalışan kadın veya çikolata krizine girmiş kadına yönelinmesi en mantıklısıdır.

  (bkz: bir fikir platformu olarak sözlük)
  #5822483 :)
 20. 20.
  kadının acısından faydalanmak isteyen erkek söylemidir.
  #22444143 :)
 21. 21.
  (bkz: sırtlan taktikleri)
  #22444180 :)
 22. 22.
  (bkz: hain taktikleri)

  nıck nıck nıck diyerek size orta yaş üstü teyze kınamasıyla kınıyorum.
  #22444189 :)
 23. 23.
  (bkz:gerilla taktigi
  #22444409 :)