bugün

ilginç kızdır.
Bizim 18 yaşında en büyük derdimiz okul çıkışlarından sonra dershaneye yetişmek ve üniversite sınavlarında netimizi yükseltmek için etüte kalmaktı şimdi ki şıllıklarda kim kardashian lara rihannalara özenip orasını burasını açmak için yer arıyor. Hadi onlar kaç yaşında kadın sense 98 model araba modeli gibisin.
Üstelik 98 li yazık.

http://instagram.com/yyagmur.simsek
kendi bedeni kendi kararı'cı gavatlar damlamadan birkaç yorumda buluniyim.

bu zat benden 11 yaş ufak. 11 sene önce biz yiyişmeyi kar sayardık. orospu nesil hızlı biçimde yükselişte.

surat desen bok atsan yapışmaz. vücut desen tahta. göğüs desen 65 yaş ve üzeri göğsü gibi sarkmış. göt desen sıçtımı 1 tekene sıçar.

aile muhtemelen yok ya da dağılmış. hak yolundan ziyade bok yolunu tercih etmiş bir ergen.

ee genç delikanlılarımıza da bunu kullanıp mendil gibi atmak haktır.
Hayatın size götüyle gülmesidir ehehe.
Şaka bir yana da takip edenlerin hepsi keko be abi.

Yazık valla, ileride anne mi olacaklar bu kızlar? Cennet bunların mı ayaklarının altında olacak? Çok üzücü, kesinlikle.
(bkz: senin yüzüne n olmuş)
Milletimiz nerede memesini açan var onu el üstünde tuttuğundan şaşırmadım açıkçası.
güzel bir bok olsa içim yanmaz. bildiğin yurdum kızının nakışlı fincan modeli.
görsel

Bu ne la.
Yıldız tilbe'nin küçülmüşü kız. Aynı zamanda üçüncü lig topçusu tipi de var.
Takipçi sayısına gelirsek, memesi olduğundan Türkiye'de normal karşılanabilecek durum.
(bkz: am çekiminin yer çekiminden kuvvetli olması)
işte abazalık böyle bir şey arkadaşlar. bütün pendik ve civar semtler takip ettiğinden dolayıdır. Denk geldiyse bizim fabrikadaki adnan bile takip ediyordur.
Üzuldum cidden sadece icimden huzun gecti,sirf insanlarin dikkatini cekmek icin bu fotograflar,danslar vs gercekten uzucu.ona sahip cikmayan ailesine mi kizsam ,abaza ordusuna mi kufretsem karar veremedim ama o kiza kizmam o sadece cevresinde gorduklerini yapmis.allah dogru yola saptirsin ne diyelim.
yaşı konusunda şüphelere düştüğüm kızdır. diğer konularda ise ne vücudunu sergilemesi ne hal ve hareketleri ilgimi çekmedi, çekmemeli de zaten. ilgimi çeken tek konu 54.000 ( elli dört bin ) insan evladının takipçi olması ki zaten diğer yazar arkadaşlar sıklıkla durmuşlar üzerinde..
bizim insanımız için cidden farklı bir durum var diğer milletlerden arkadaş. bunun inançlar ile veya görüşler ile alakası yok. ister son derece inançlı olsun ister inançsız olsun ister siyasi görüşü sağcı muhafazakar olsun ister sol görüşlü olsun hiç fark etmiyor. bu tamamen aşırı cehalet ve açlık ile alakalı bence. her konuda hem bilgisiz hem aç bizim milletimiz. maddi olarak aç, bilgiye aç, sevgiye aç, ilgiye aç. ama en çok cinsellik konusunda aç oğlu aç.
erken yaşlarda evlenmiş olsaydım hemen hemen bu kızdan maksimum 1 veya 2 yaş küçük kızım olacaktı belki de. muhtemelen takip edenler arasında benimle yaşıt veya benden büyük bir sürü adam vardır. yazık hakikatten..
en acı durum ise; erkekten hallice bir dişiye bile "süpersin" yazabilenler var...
Size nedir. Kardeşiniz yok mu sizlerin. Bilmem kaç takipçisi olabilir ve bunu başlık olarak açabilirsiniz, yorum yapabilirsiniz; link vermek de ne demek. Kızı malzeme yapanlardan birisiniz artık. Yazık.
Ben de öyle soyunsam 54k değil 154K takipçim olurdu. Ama ben vücudumla değil beynimle bir yerlere gelmeye çalışıyorum.
laik ve atatürkçü kızdır.

dövmelerinde mustafa kemalin imzasını gören var mı?
Ülkemiz abazalarını ortaya çıkarmıştır. Millet valla nefes alsa yeterci olmuş ya, ben bakamadım çok itici geldi. Öte yandan kıza da üzülüyorum, muhtemelen çok pişman olcak azcık popüler olmak için yaptığı şeylere.
geleciğin büyük kaşarı olmaya aday kızdır.
fahişeliğin kitabını yazmış gencecik yaşında.
baktıkca buna kabaran bişeyler oluyor. herkes benim gibimi düşünüyor yoksa?
normal haliyle kimsenin yüzene bakmadığı, sonradan orasını burasını açarak ilgi odağı olan kaşarusların başarılı temsilcilerinden biridir. bi süre böyle gider onun bunun parasını yer sonrası da muhtemelen adana genelevi olur.
45k daki k nedir? hassaten soruyorum.
olm okeye dördüncü alınacak tip var kızda. afedersiniz ama bildiğin yancı tipi bu.

canım ülkemde ki iki meme açana toplanan erkek ve azıcık saçmalayana marjinal deyip destek veren kızlarımızı gözler örünene sermiştir.
(bkz: Şevval duru) etin ne budun ne senin.
yanlış bir durumdur da kardeşim neden kimlik veriyorsun ayıp değil mi yaptığın, koskoca sözlük burası her gün kaç insan girip çıkıyor.