bugün

90 artık 5 leri görünce insanın aklına gelendir.
Valla kimse kusura bakmasın da bunun aslı "90 artı fener atana kadar" dır. Tonlarca örneği de vardır.

Ama siz haklısınız tabi arif erdem, istanbulspor maçı 90+4.

Ulan ayrıca bu hafta son saniye gol attı fener hemde ayakl bile değil elle yani. Bizimki yine nizami.
Doğruyu yanlışı haklıyı haksızı ortaya çıkarır güvenlik kamerası.
Lan gerizekalılar sadece carole faul sonrası 2-3 dk tedavi gördü, antalyasporlular her faul sonrası yerlere yatıp sedyede taşındılar. herşeyi geçtim son dakikalarda 10 kişi kalan rakibine bi umut antalya gol atar diye uzattı hakem ama götünde patladı.
şampiyonluktan hakemler sayesinde koparılan galatasaraya şimdi "bak hakem size kıyak yaptı" çabasıdır.

len hakemler böyle kollasa şuan 10 puan farkla lider olurdu. verilemeyen penaltılar goller falan takım düşmüş potadan, gene faullü gol yedirdiler...
+6 verildi. Şaşırdık mı, tabi ki hayır. Sizin amınıza koyim ben. Hak yiyen orospu çocukları.

Edit: bi de 7 dk oynattı ahahaha.
mete kalkavan ruhu.
beşiktaş gerideyken 8 dk oyun durdu 4 dk verdiler.. onu tam uygulamadılar.
O olay 90 + fener atana kadardır. Maçı izlediyseniz zırt pıt durduğunu ve Sivasın son dakikalarda da çok fazla süreye oynadığını görürsünüz. Az bile verildi.
büyük haksızlık.6 dakika değerinde durmadı oyun.
kasımpaşalılar habire yerde normal 6 dk.
O fenerbahçe olucak yanlışınız var.
Her yenik olduklarında ya bjk ya da gs maçları +6-7-8 arası uzatılır. Değişmez.
Yine vuku bulmuştur. Geride olduğu için 5 dk verildi yuh. Önde olsa klasik 3 dk uzardı.
Hiç durmayan maça 4 dakika verilince akla gelendir. Evet.
8 kişi kalan kayserispor karşısında hakemlerin acımadan gerçekleştirdiği klasik eylemdir.
türkiye'deki en büyük rezilliklerden biridir. bu fetöcülere yapılan kaçıncı hakem desteği...
FETONUN TAKIMI GALATASARAY DERHAK MAÇi YONETEN HAKEMIN FETO ILE IRTiBATI ARAŞTIRILMALIDUR BU KADAR NET...
görsel
yine devrededir. şaşırdık mı, hayır.
olum ben okeyde kendime çip kazandırırken bile çakozlamasınlar diye 1-2 el kaybediyorum taşlıyorum falan bunlar artık ulu orta elemeşken şike yapıyorlar. ayıp be.
Utanmazlığın daniskası olan durum. Evet.
Yine devrede. Bu kadar bariz olmasın bari mk.
güzel yöntem amk.
(bkz: ağlama melis).