bugün

Metrobüs geçidinde olduğu söylenen patlama. 3 kişi yaralanmış.

edit:ses bombası olduğu söyleniyor.
iki yaralı var.
mit birazdan haberi televizyondan öğrenip, doğrulama yapar.
Henüz haber kanallarında zikredilmemiş gelişme.
ses bombası olabilirmiş.
https://twitter.com/MitHa...status/718877761838981120

insan düşünmeden edemiyor olayın "yarınki cumhurbaşkanının vodafone arena stadını açmasıyla ilgisi olabilir mi?" diye.

ne zaman cumhurbaşkanı bir yere gitse ya gittiği gün yada gitmeden önce memlekette bombalar patlıyor, saldırılar oluyor. akıllarınca onu yıldırmaya çalışıyorlar. hala anlayamadınız mı bu adam Allah'tan başka hiç bir şeyden hiç kimse korkmaz!!
Her gün ha patladı ha patlayacak diye üç buçuk atarak teptiğim yolda patlayan ses bombasıdır.

Daha dün fünye ile imha edilen tüpe sıçar gibi oldum. Şunu duysam 2 saniyede felç iner suratıma. Arkadaşlar manyak oldum arkadaşlar.
Sevgilimin abisinin yanında patlamış az önce olmuş.
ses bombası.
21.15/21.30 arası meydana geldi. Ardından alarmlar ve projektörünü mecidiyeköy meydanına çevirmiş bir helikoperin kanat sesi duyuldu.
aziz yıldırımın yenilgiyi gündemden düşürmek için yaptırdığı eylem.
kınanacak kadar vahim bir durum değil. yoksa hemen çıkıp kınarlardı. sorun yok o yüzden. günlük hayatımıza devam edebiliriz.
link varsa inanacağım patlamadır.
Hergün 5-10 şehit verdiğimiz günlerde umrumda olmayan patlamadır.
Kahramanlar destan yazarken zevkine düşen insanlardan nefret ediyorum
Bunların ilk başında akp liler geliyor.
buna da alıştırırlar. daha nelere alışağacız. zamanında teröre yardım ve yataklık yap, sonra vatandaşın çeksin kahrını. üç tane idiot dünya lideri dedi diye gidip suriye meselelerine karışır, ışıd'e silah verip, teröre el altından mühimmat yığdırırsan bunlar güzel günler deriz. deriz de, kime?
güncel Önemli Başlıklar