bugün

şüphesiz ki 40.507 polis ile başlamış operasyon. bakalım neler olacak. şu an antalya'da helikopterler geziniyor. evet.

http://www.ntv.com.tr/tur...%2c1iUJMyhmhkegEF-UhP0Gyw
Galata Köprüsü üzerinde helikopter dolaşmaktadır. Haliçde de sahil güvenlik dolaşmaktadır.
Ne oluyor lan?

Konya'da millet slogan atıyor.
geç kalınmış operasyon ayrıca her tarafın uyuşturucu çeteleri dolmasına bu kadar izin verdikten sonra şimdi hangisi ile mücadele edeceksin? ayrıca erken saatlerde haberlere düştü. 5 gram beyni olan kaçar.
yurtlarda çocukların yanmasına neden olan tarikatçı/cemaatçi teröristlere, kadına tekme atıp saldıran teröristlere de el atacaklar mı bu operasyonlarda. ??
mesela onların evinde arama falan olacak mı. ??
Akıllı olun, buradayiz operasyonudur.
Böyle yapılan uygulama huzur değil huzursuzluk yaratır. istihbarat çalışmadığından halka şov yapmak için böyle atraksiyonlara giriyorlar.

Huzur için yapılan operasyonların nokta atışı ve sivillere minimum hissettirilmesi lazım gelir.

Ama ülke ne idüğü belirsiz kaynadığı için mecbur kaldılar.

Edit : düşündüm de bu operasyon ayağınızı denk alın mesajı da olabilir. Bu saatte operasyon olmaz yoksa.
ironinin dibidir. ulan huzur mu kaldı anasını satıyım.
belirlenmiş 906 noktaya operasyon düzenlenmiş ve kimlik kontrolü yapılmış. 81 ilde gerçekleşen operasyon şüpheli şahısların kimliklerinin incelenmesi ve insan hak ve özgürlüklerine saygı çerçevesinde yapılmış!

http://www.aa.com.tr/tr/g...a-huzur-operasyonu/702996
Anayasa oylaması öncesi fetöcü vekillere verilmiş bir göz dağıdır.
Çok etkiliymiş.

Huzur geldi dikkat ettiysen.
resmen dalga geçiliyor.
hmm huzur operasyonu haa? 40000 polis diyosun.. helikopter de mi var? al sana bomba..
bombalar patlatmak bu kadar kolay mı anlamıyorum ben. umarım can kaybı yoktur :(.
Akp'nin yaptığı huzur operasyonudur.

Dolayısıyla ben pek bir şey ummamıştım zaten.
kafesteki güvercini bile sopayla dürtmüş olan adamların yapacağı operasyon. ne kadar huzur getirir gerisini siz düşünün.

görsel
iyi ki yapılmış operasyondur. ne işe yaradı merak ediyorum. istihbarat olmadıktan sonra istiyorsan 81 ilde 81 yıl operasyon yap. ne işe yarayacak? ulan şaka gibi. dün geniş çaplı operasyon başlatılıyor, ertesi gün bombalar patlıyor türkiye'nin en büyük şehrinde.

yetti, gerçekten çok yetti.
bu sözde operasyondan 1 gun sonra 400 kg lik tnt yuklu bombali aracla bir canli bomba polislerin arasina kadar girip patlatiliyor, yahu pakistanda bile bu kadar fazla bomba patlamiyor bu ne isguzarlik, bu ne ihmal, bu ne rezilliktir?
güncel Önemli Başlıklar