bugün

'Sadece yazıları beğendiğimizden oyluyoruz, böyle yaparak oylamayı da bıraktıracaksınız' diyen kızdır.

Tabi biz de yedik amk. Bi Sikmediği kalmış, yazıları beğeniyoruz diyor.
Dürüst kızdır. Bunu demeyip kıvrandıranlar da var.
70 ten sonra nikah farzdır benim için. Lütfen duygularımla oynamak istemiyorsanız 69 da bırakın.
kafanda neler kurguluyosun sen öyle kardaş. allahtan seni eskiden de ne açık ne gizli oylardım da beni de farklı düşünmedin. 86 burda temsili ya da adam üşenmemiş saymış. bu yazar için ikinci ihtimal daha muhtemel geliyor.
teşekkürler mesajı ile manayı bana aratmak için ters psikoloji yapma dedikten sonrasına bakmak lazım.
'altında sebep arayarak oylamadan soğutuyorsunuz' diyen kızdır aynı zamanda. tenhada kıstırıp sikmediği kalmış, hala beğendim de oyladım diyor.
beni 86 kez oylasalar direkt soyunurum lan ne manası?
Açık oyu geç de altın pek manalı, kıymeti geçmiyor..
karşı oy ver demek istemiştir. malum sözlüğün yapı taşı karşılıklı oylaşma.
Ulan madem bu kadar beğendin al evine de götür, mana aramayıp napalım?
altında mana aramanın alt sınırını söylesinde ondan sonra arayalım madem.

ne öyle duygularımızla oynar gibi.
86 kez açık oylayıp altında mana arayan mal hemcinslerimi görmeme vesile olan başlık. Bakalım daha neler görecez.
Can potu ver o zaman denilecek kizdir.
bu da bir şey mi amına koyim, benimle evlenir misin ama yanlış anlama diyen var *
Bunu da sana acikca ifade ettiyse, hatta ima ettiyse arama madem. iki dk sikinizle dusunmeyi birakin la.
Sözde beğendiğini iddia eden kızdır.
Bi silah zoruyla nikahına almadığı kalmış, beğendim ne mana arıyorsun diyor.
Naza çekmeye çalışan kızdır.
86 kez açık oylarken kim bilir ne fanteziler kurup halen daha 'mana arama' diyerek hızlı gitmemeye çalıştığını sanır.
kütahyalı olma ihtimali yüksektir.
bütün evde yellene yellene oturup tek işi entryleri seri açık oylamak olan kızdır. doğru diyor mana arama.
o kadar açık oya nikahın farz olduğunu bilmeyen kızdır, ayıp.
Haklı kızdır.
Görüşlerini, yazım tarzını, duruşunu beğeniyordur.
678567 açık oy aldık da, öküzün altında buzağı aramadık beee!
Kaşarlı poğaçadır.
Karşısındaki insanı keriz zanneden kızdır. Bildirim kutusuna derebeyliği kurmuş, hala mana arama diyor.

Millet 3-5 açık oyla nişan yapıyor be!
Erkek kişisine heyecandan damatlığı giydirdikten sonra 'sadece beğendiğim için açık oyladım' diyen kızdır.
Ulan her şeyi beğenmişsin madem neden altında bir mana doğmasın?
87 den sonra başlıyor dostum.
86 ya kadar herkes muaf.