bugün

Evet yanlış okumadınız, artık mümkün. Tek yapmanız gereken pandemiyi bilmem neyi bahane edip yatay geçiş yapmaya çalışmak. Onay veren var nasıl olsa.
görsel
görsel
(bkz: tıpış tıpış okumak)
görsel
görsel
Güler misin ağlar mısın şimdi ahahahah abi ya şaka gibi ülke şaka gibi.
Hay bin kunduz dedirtir.
Nasıl yani, eğitim bu kadar ayağa düştü mü, her paralı şark kurnazı, doktor, diş hekimi, mühendislik mi okuyacak?
Camı açıp, " imdaaaattt" diye bağırasım var, tutmayın beni!

Diyelim ki bu sıralamayla, değirmencilik bile okuyamayacakken, tıbba girdi.
Girdi de, nasıl çıkacak?
Tıp ya da diş hekimliği okumak öyle lollipoplu şeker değildir, afedersin mabadından kan alıyorlar azizim!
Kahve içip, kesintisiz 24 saat ders çalışıyorsun da, zombiye dönüyorsun, gene de yetmiyor, daha fazlası gerekiyor.

Laylaylom yapıp, arka sırada geyiğin dibine ulaşıp, koridorda fosur fosur sigara içen cengaverlere 40 beden büyük gelir. Amaaan haaa!
Uymayın siz bu amcalara, yakmayın başınızı!
şehir üniversitesinden marmara'ya yarı yarıya az taban puan alanların havadan geçiş yapabildiği sistemde mümkündür.
bir de sanki yüz yüze eğitim varmış gibi "marmara'da bize kötü davraniyler." diye ağlıyordu bu şehirci güruh ekşi'de geçen gün. üniversitenin tapusunu alamadılar diye her halde.
(bkz: üniversite sınavı 1 milyonuncusunun doktor olması/#44082868)
Şahsımın dişleri söz konusu arkadaşlara emanet edilse hiç itirazım olmaz. Hatta daha iyisi kanser tedavisini de onlar yapsın.

Akp'nin kirletmediği ağaç kovuğu bile kalmadı memlekette..
güncel Önemli Başlıklar