bugün

baki mercimek'in giydiği forma.*
efsane fenerbahçe'de rıdvan dilmen'e ait formadır.
(bkz: steven gerrard)
kaka nın real madrid de giyeceği forma.
en çok rıdvan dilmen'e yakışırdı.
genelde amc'lerin giydiği, steven gerrard'ın layıkıyla taşıdığı karizmatik formadır.
kakanın real madrid de giyeceği forma numarasıdır. ayrıca amatör futbol oynayan benim de favori numaramdır.
bazen kötü anılar yaratır;

(bkz: baki mercimek)
(bkz: nihat kahveci)
sevmediğim forma numarasıdır. 8 rakamını sevmem ben zaten. itici durur bu forma üzerinde.
(bkz: kaka leite)
genellikle fitbol'u * iki yönlü oynayabilen dinamik orta saha oyuncularının giydiği forma numarası'dır.
(bkz: frank lampard)
(bkz: andres iniesta)
(bkz: gattuso)
(bkz: zlatan ibrahimovic)
(bkz: anket)
(bkz: milan rapaiç)
(bkz: baris özbek)
2 tane sıfırın üst üste bindirildiği formadır.
(bkz: kazım kazım)
herkes yazmış olsa da bir kere daha yazmakta sakınca yoktur.

(bkz: steven gerrard)
hasretimdir. fenerbahçe de olduğum dönem de giydiğim formadır. of of.
Metin Oktay'ın çocukluk hayali olan forma numarası, hikayesi ise şöyledir.Hayranı olduğu futbolcu Sait ağbeyinin giydiğinden ötürüdür.16 yaşında Altınorduspor'a gider gitmez yönetimden ilk isteği bu olmuştur ''Bana 8 numarılı formayı verin'' ve o 8 numaralı formayla gol kralı olmuştur.Akabinde gittiği izmirspor'da da 9 numaralı formayı vermişlerdir ve yine gol kralı olmuştur keza Galatasaray'da da 10 numaralı formayı vermişlerdir yine gol kralı olmuştur.
bitmeyen enerjisi, tekmeye kafa sokması, 1. 90' lık adamdan hızlı yükselip attığı kafa golüyle suat kaya' dır.
cevat prekazi'nin sırtında başka bir güzel duran formadır. bir de rıdvan dilmen ile ayrı güzeldir.
Nuri Şahin Benim favorimdir *