bugün

Şüphesiz ki bu ülkenin insanlarının toptan kafayı sıyırdığının belgesi. lan arkadaşım, şu fotoğrafı çekmenin amacı ne lan? nasıl bir insansınız siz olm? gidip de arkadaşlarına " bakın ben düşüp ölen kadının fotoğrafını çektim ehe mehe" mi diyeceksin o fotoğrafla? ölen kadının yakınları ağlıyor, sinir kirizi geçiriyor, bunlar fotoğraf çekiyor. kanım donuyor lan benim bu ülkede artık. insaniyet, vicdan, merhamet adına bir şey kalmadı kimsede. evet.
görsel
http://www.hurriyet.com.t...iler-resim-cekti-40301561
Hem 8. Kattan düşen kadını hem de onu çeken adamı birlikte çekmek daha saçmadır.
Black mirror 2. sezon 2. bölümünde White Bear bu konu o kadar sağlam bi şekilde işlendi ki söyleyecek pek bir şey kalmadı resmen.
8. kattan düsen kadının fotoğrafını çeken adamı çeken şahsında biri tarafından çekildiğini görsem şaşırmazdım. burası olmazların ülkesi, oluyor amk.
Türkiye şartlarında şaşırtıcı değildir. Ankara patlamasında kopan bacakları, parçalanmış vücutları çeken ve sosyal medyada paylaşan psikopat ruh hastalarını da görmüştük.
ooo ben şimdi bunu haber ganallarına satarım, hımmm bana para verirler hımmm, 1000 kağıt verseler yoh lan ne güzel goruntu alıyom 5000 isterim, 1000iyle kamil gille garıya gitsek 1000iyle içsek 1000iyle de bizim parti teşkilatı başkanına bi hediye yapsam ondan rica etsem kömür dağıtımını bize verse o kömürlerin yarısını satsak....
vs. vs. tarzı şeyler düşünüyor olabilil.
güncel Önemli Başlıklar