bugün

Umutluyuz.
Gsw alcak yaşasın durant reyiz.
duygulandım lan.

cavs taraftarı ne kadar umutlu aq.

hll spr dvm bylr.
Değişen bir şey yok.
(bkz: tecavüz)
sadece 1 çeyrekte golden 9 tane ucluk atti, tam 27 sayi..

cogu euroleague macinda bile oyunun tamaminda takimlar 9 ucluk atamiyor bu nedir abi?
Öncelikle söylemek istiyorum ki cinsel yokluk içinde değilim. Beyler cleveland'ın dansçıları neydi öyle ak. 5 senedir nba takip ediyorum, hiç bu kadar dikkatli izlememiştim dans şovlarını.
şu ana kadar oynanan oyun gsw'nin bu seriyi süpüreceğini kanıtlıyor. Lebron dışında akıllı iş yapan adam yok cavs'da korver, irving, smith, love, williams bu adamlar benchteki kazmalardan farkı yokmuş gibi oynuyorlar. gsw'de kim girse görevini yerine getiriyor. cavslılar yatın uyuyun bu maç rahat gsw'nin.
Cleveland'ın 1 starter, 11 bench ile oynadığı maç. LeBron James süpürülmeyi hak etmediği halde süpürülecektir.
işte şimdi maç oluyor lan.

Edit: gözlerimi hala dansçılardan alamıyorum.
el yakar bu dakikalar.

son topa kalacak maç.
Uzun zamandir izlediğim en keyifli maç. Kim kazanırsa hak etti.
Golden state'in kazandığı maçtır.

Gs 118 - cle - 113
Durant bey diyeceksiniz !
Golden state warriors seriyi 3-0'a getirdi. Cleveland'ın imkansızı başarması lazım.
yahu amk durant nasıl lebrondan daha fazla sorumluluk alır son saniyelerde. o takımda bir sürü alternatif varken lider durant olmuş. LeBron gitti korver üzerinden hücum kurdu. kyrie orta mesafe denediklerinde sıkıntı çıkardı. Nasıl gitti şu maç amk.
4.maça konsantre olma ihtimalleri bile zor artık.
sizin oynayacağınız çeyrek sonlarını sikeyim cavs gibi. gene kötü adamlar kazandı ya. arkadaş 4 çeyreğin 3'ünün de sonunda sıçılır mı ya? ulan maç boyunca bir tane üçlük atamadın kyrie 0-6 üçlükle oynuyorsun. en kritik anda üçlük atmak nedir. her şeyi geçtim senin mücadelene yazık oldu amk.
durant ın binlerce kişiyi susturan üç sayılık şutu..
görsel
(bkz: ağlama duvarı)

Haydi gençler sizi başka başlıklara alalım.
West side baby.
Lebron noldi rengin mi soldi.
GS yi hep Galatasaray anladığım takımın maçı, basketboldan anlamıyorum galiba gerçi futboldan da anlamam.

Tek yol nadal!
demek ki neymiş, sadece lebronla olmuyormuş. seri böylece süpürülmüştür.