bugün

Sırf muhalif diye iktidar ve kendi partisi tarafından fetöcü olduğu idaa edilen ülkücü siyasetçi.
bu devran da döner elbet.
nazarımda mhp yi biraz olsun bana sevdiren tek kişininde ihraç edilmesi durumudur.

mhp'liler için sevindirici bir durum değil bilakis üzücü bir durumdur. tabiiki bunu da sonra anlayacaksınız.
mhp mi kaldı abi sene olmuş 2016.

adamlar hdp nin de altında 4. Parti.
Milli stepneciler için iyi haber. Gelecek seçimlerinde baraj altı kaldıktan sonra akpye devrolup görevlerini tamamlayacaklardir.
(bkz: durmak yok değnekçiliğe devam)
hiç şaşırmadım mhp dahil ve harici çok kişinin uykusunu kaçırmıştı meral akşener. bu oynanılan büyük oyuna çomağını sokacağını biliyorlardı. neticerinin korkusundan mhp' deki satılmış kişiler sarayın emrine uyarak uzaklaştırmaya kalkıyorlar merak hanımı. ama tarih yapılan bu haksızlıkların bir gün gelip hesabını sorar.
Olacagi buydu akp mhp birbirine kucak dansi yapiyo sag partilerden ne beklenirki

stepnen iyimis kardes.
devlet bahçeli bunu beğendi.
ne yazıkki gerçekleşmiş talihsiz hadisedir. fakat bu yolun sonu demek değildir. unutmayın ki sinan oğan da benzer şekilde tasfiye edilse de geri dönmeyi bilmişti zaman içerisinde.

meral hanım kongre sürecine desteğini devam ettirmelidir. kendisini temsilen başka birisi de geçebilir yerine çokta önemli değil. gargamel gittikten sonra her şey çorap söküğü gibi.

ey malum bunak şahıs ve burayı okuyan yakaları*, meral akşener bugün gider yarın gelir ama siz giderseniz ne geri dönebilirsiniz ne de kimsenin iyi andığı birisi olabilirsiniz.
parti kursun, oy vermeyen şerefsizdir.

ak partili devletten başka ne beklenebilirdi ki zaten?
Devlet Bahçeli'nin de yüzde 50 oyu olsa demek ha AKP ha MHP...

Yarışsaydın ya Meral Akşener ile kurultayda...

Nerde demokrasi ?
bahçelinin, erdoğan tekniklerini uygulamaya başladığını gösteren olay.
önce bir düşman yarat, sonra tüm rakiplerini o düşmana benzet.
milliyetçi hareket partisi kişiler tarafından var olmuş ya da kişiler sebebi ile yok olacak bir parti değildir. ne devlet bahçeli' nin varlığı ya da yokluğu partinin geleceğini etkiler ne de meral akşener' in ihracı partiyi yok olmaya sürükler.

ontolojik- politik bir hakikat olarak milliyetçi hareket partisi her daim türk' ün hayatında var olmuştur, ilk türk (bkz: yafes)' ten itibaren, var olmaya da devam edecektir.
Mhpnin başına Boşnak, fetöcü, demokrattan dönme bir kadını layık gören sözlük yazarlarının paçalarından cehalet akıyor.
Feto ile baglantisi ciktigi iddia edileb meral aksenerin ihrac haberidir.
Net bilgi olmamakla birlikte, bir cok eski bilgi fetoyle bağlantısı olduğunu soylemektedir.

Edit : ben deniyorum lan haber bultenleri diyor. Nediye eksiliyorsunuz. Inandigimdan mi hayir. Desteklediğimden mi hayir. Akp de de bir cok kisi fetocu. Bir cok kisi kandirildik diyip aklaniyor. Amma ve lakin bir cok kanalda bu konu konusuldu zaten.
Akp yalakası, cb'nın kulu köpeği haline gelmiş sözde muhalefet partisinin göt korkusundan yaptığı yaptığı gerekçesiz ihraç.

Teröristler kadar oy alamaz hale gelmişlerdi, üç kuruşluk itibarlarını da bitirdiler. Meral Akşener için iyi bile oldu, parti kursun bu yalakalardan daha çok oy kazanır. Hakkında hayırlısı olsun.
böyle bir insanı daha dün hocam gelmiyor ühü ühü diye ağlayanların ortaya atması ve istemiyorlar lider olmasını. korkuyorlar. bundan sonra mhp baraj altı kalırsa da şaşırmayın.
O değil de mhp birleşse ya ak partiyle artık.
MHP'lı kardeşlerimiz nasıl bakar bilmem ama ben parti tutmayan biri olarak şunu belirtmeliyim ki geçmişinde fetullah ile alakadar olmuş biri olduğundan ihraç edilmesi hukuken doğru...

Ama partinin geleceği için kötü bir olay oldu.
ihraç kararına karşı yargı yoluna gideceğini söylüyor.

bana sorsa, anlamsız ve gereksiz derdim.

kur partini... seçimlere doğru temiz bir anket yaptır. barajı geçiyorsan girersin seçimlere.

geçemiyorsan salla gitsin.