bugün

2 maç = 3 kupa + 1 yıldız.

maçın oynanacağı stat ilerleyen günlerde belli olacaktır.
Bursa stadında oynanmayacak maçtır.
Süper kupa maçı bu türkiye kupası değil.
Stad belli değil.
Keşke fener olsaydı yeni bir şehirde daha koyup kupa alırdık.
Bursa Atatürk stadında oynanmayacak maçtır.
takviyelerle güçlenen galatasaray'ın, dağılan bursaspor futbol takımı karşısında zorlanmadan 3. kupayı kazanacağı karşılaşmadır.

3 3 3 3 3 3 3!
ankara osmanlı stadı'nda oynanacak 9.tff süper kupa maçı olacaktır.
Saat kaçta olduğu merak edilen karşılaşma.
cüneyt çakır ın yöneteceği ve galatasarayımızın bir kez daha galip gelerek sezona kupayla başlayacağı büyük maç.

ankara da oynanacak ve 20.45 de başlayacaktır. atv yayınlayacak yine.
Bursaspor'umuzun kazanarak kupayı telafi etmesini dilediğim maçtır. Saat 20.45'de başlayacak ve atv'den canlı yayınlanacaktır.
lan fener olaydi keske rakibimiz. koyup kupa cikartirdik gene.
galatasarayımızın kazanarak ülkedeki tüm kupaları toplamış olacağı karşılaşmadır.
kırk yılın başında galatasarayımın maçına gidecektim ne ara bitirdiniz biletleri aynı gün bitmiş :(
Passoligin kullanılmadığı, o zaman passolig neden çıkmıştır sorusunu akıllara getiren maçtır. Aynı gün biletlerin bitmesini de buna bağlıyorum..
geçen sezon kupa finalinde kale direklerinin kurtardığı Galatasaray ı kısmetse bu sefer dize getireceğimiz karşılaşma. bakambu yıldızlaşır, jorquera siftah yapar inşallah!
(bkz: bugün günlerden galatasaray)

yolun açık olsun aslanım!

not: kupa fakiri köpekler ölsün.
felipe melo'nun yokluğunda bursaspor'un acı acı sokacağı maçtır , adamlarda volkan şen kadro dışı kalıyor isaac cuenca geliyor , sen bruma'yı yolluyorsun yerine adam gelmiyor , melo gidiyor yerine jose diye bir adam getiriyorsun , sağ bekin yok zaten amk , olanlara da sağ bek denmiyor yani , ulan sana bursa koymasın da kim koysun

kupa maçında direklerin ve bursa'nın kırılgan yapısının sayesinde kazanmıştık , ama bu sefer öyle olacağını düşünmüyorum , bu sene sinir krizlerine , kansere vb. hastalıklara hazırlanın ,galatasaray 04 is coming

not : dost acı söyler , galatasaraylıyım.
galatasaray'ın masa başı oyunlarına 1 ay önceden başladığı maç.

bu kupayı bursaspor'a vermezler.
ligi ve kupayı aynı takım almış direkt süper kupayı vermeleri lazım, hem ne diye lig ikincisi yerine kupa ikincisi oynar, gelenek bu değildi.
Umuyorum ki bursaspor'umuzun galip geleceği maçtır. Kupa finalini kaybederek taraftarı üzen bursaspor bu maçı ve kupayı alarak telafi eder umarım. Bakambu'dan patlama bekliyorum ayrıca.
galatasaray başkanı dursun özbek daha dün spor bakanı ile görüştüğü için galatasaray' a şimdiden verilmesi gereken süper kupa maçı.
3-2 galatasaray'ın galibiyeti ile sonuçlanacak karşılaşma.
basa getirilen gerizekali yoneticiler sayesinde hakettigi yerde olamayan bursaspor ile oteki takimin macidir. koyu besiktasliyim ama bu aksam bursaliyim.
Bursaspor aşkıyla otobüsler dolusu ankara yollarına düştüğümüz maçtır.

Bozüyükten geçiyoruz an itibariyle.

Keyifli tribün, güzel bir maç olsun. Kupa gelirse ne ala, gelmezse canın sağolsun bursasporum.

#bursanerdeysetaraftaripesinde
eğlenceli maç olacaktır. Her iki tarafa da başarılar. bursadan yola çıkanlara da hayırlı yolculuklar olsun efendim. iyi olan kazansın.
galatasaray'ımın bursaspor'u güzel bir oyunla geçip türkiye süper kupasına uzanacağı maç olacaktır.
melo yok fernandao yok, kenarda ertuğrul ve hamza gibi sessiz adamlar havada sıcak uyuyup kalabiliriz ekran karşısında.