bugün

Süper lig 2017-18 sezonu 15. Hafta karşılaşması. Stad: bursa büyükşehir belediye stadyumu.
fenerbahçe açısından yılın en zor maçı.

bursa deplasmanından da çıkarsak bu iş olur.

bursa nın lider ile arasında 6 puan var bu arada ve çok ciddi üst sıralara oynuyolar.
çok zor maç. bursa deplasmanları hep zordur gerçi.

antalya deplasmanı gibi 1-0 olsun bizim olsun.
iyi bir hakemle bursaspor’ un puan alacağı maç. Yeter ki korkusuz oynasın. Kaybetmeyecektir.
Tipik bir 1-1 beraberlik maçıdır. Bursa kendi evinde maçı vermez.
Fenerbahçe'nin kazanıp yoluna devam edeceği maç. Evet.
44000 seyircisi ile timsahların Fenerbahçeyi anal yolla düdükleyeceği Türksel süper lig müsabakası.
Skor veriyorum
Bursa:1 FB:2
2-0 bursa alacak diye umuyorum.
fenerbahçemiz için çok zor geçeceği kesin olan maç.

ama çok büyük bir viraj ve eğer kazanırsak şampiyonluğun en önemli adayıyız

bunu hiç abartmadan söylüyorum!
normal şartlarda ve iyi bir hakem yönetimi halinde bursaspor' un yenilmeyeceği maç.
görsel
Çok kritik maç. Bunda da üç puan aldık mı tamamdır.
fenerbahçe'li hakem ali palabıyık atanmış. şaka gibi. yani diyorlar ki bursaspor fazla yükselmeden bir an evvel önlerini keselim.
12 kişiye karşı mücadele edeceğiz. HEDEF, ne olursa olsun 3 puan. Bu maçı alırsak şampiyonluktan rahatlıkla söz edebiliriz.. Başarılar FENERBAHÇE
maça kim atansa zaten fenerbahçeli hakem denecekti, hastalık oldu iyice.

bir de bursaspor'un girdiği büyük takım tripleri yok mu?
görsel
Büyük takım tribi diyen arkadaş google a yanlış anons yazınca daha güzelleri çıkıyor. Çok büyük olmasa da büyük takımdır bursaspor.
Üst olur.
fenerbahçe kazanırsa şampiyonluk iddiasını sonuna kadar sürdürecek ve düşmana korku verecektir.
skor tahminim 1-3 fenerbahçe lehine.
Hakemi ali palabıyıktır.
edit: evet hakemin adını yazdık sadece eksileri yemişiz.
Kazanırsak yolumuz açık. Puan kaybetme olasılığımız yüksek ama kazanırsak da çok rahat ve farklı kazanacağız bence. Yani 0-1, 1-2 gibi tek farklı değil, en az üç farklı kazanacağız. Ama büyük ihtimalle puan kaybedeceğiz.

Giuliano'ya güveniyorum.
sevincini timsah yürüyüşü yaparak kutlayan iki takımın maçıdır.
taraftarların kareografi için hazırladığı bayrakların apar topar toplandığı maç. neymiş güvenlik önlemiymiş. isterseniz tezarühat felan da yapmayalım çok gürültü olur. orospu çocukluğunun dik alası uygulamalar başladı umarım hakem de buna katılmaz akşam.
üzülerek söylüyorum ki bursa ya koyarız. hemde çok pis.
fenerbahçe'nin zor da olsa kazanacağı maçtır. eğer kazanamazsa ileriki maçlarda topallar.

düzenleme: maç tahmin ettiğim gibi bitti. bu maç; özellikle maç öncesi eksi oy atanlara armağan olsun.*
güncel Önemli Başlıklar