bugün

Ülkede ki fakirle zengin arasındaki uçurumun kanıtıdır. Adam kuru ekmeğe bile razıyken aramızda bu menüye bukadar para veren engin insanlarımizda vardır, lahmacunun etini altın suyuna batırıp cıkarmışlar mı ne yapmışlar?
iman shumpert ın senelik 10 milyon$ almasından şok değildir.
rezilliktir, bunları milletin için de rezil ediceksin ki yüzü kızarsın, bi abla vardı 7000 tl gelmişti yabancıydı, ayarı verdi.
Vallahi iddia ediyorum şurada tanesini 3.5'a aldığımız lahmacunun binde biri kadar olamaz lezzeti. Lüzumsuzluk, görgüsüzlüktür.
keşke menemen yapsalarmış o ne amuha dedirten meblağ.
pide şarap ve salata için kate moss'a 7000 tl hesap kesen esnafı akla getirmiştir.

http://www.ensonhaber.com...y-cikardi-2015-06-13.html haber linki
hemen yanlış anlamamak lazım. Belki yanında kasiyer kızıda veriyorlardır.
fiyati bilmeden yemedikleri icin sorun yok dedigim olay, fiyatini bildigim seyi bile iki kere soruyorum ben emin olmak icin, neredeyse adamlara yemin edin diyecegim, o yuzden bile bile yemektir.
(bkz: serbest piyasa)
Adam gunlugu 3 bin euro ya tekne kiraliyor. Belki 3 bin euro da barDa harciyor.

Kusura bakma da tekneye lahmacunu 4 liraya mi goturecekti?

bodrumdaki pideci ile senin mahalle arasindaki pideci ayni sartlarda mi is kuruyor.
işi sadece o da kadroya girerse haftada bir gün 90 dakika top tepmek olan bir hırbonun 7 lahmacun 4 ayrana ödediği ücret.en fazla 30-40 lira tutacak hesaba bu parayı veren gerçekten kerizdir.

bir de o havada nasıl yiyorsunuz lahmacunu merak ediyorum. para yemeyi hiç bilmiyorsun diyelim. şunu da mı beceremiyorsun; açarsın bi ufak, yanında kavun- karpuz, peynir, bir iki çeşit ege mezesi, vur dibine gitsin. lahmacun ne lan güneşin altında. sosyete bok yese kepçe elinizde bok kovalayacaksınız allahın malları sizi.
"yazın sıcağında lahmacun yersen az bile geçirmişler, müstahak sana" dedirtecek durumdur.