bugün

An itibariyle uykumdan uyandıran depremdir.

Edit: 4.4 büyüklüğünde olup gürsu merkezlidir.

Geçmiş olsun herkese.
Benimde uyanmama sebep olan depremdir.
Gürsu merkezli 4.4 siddetlidir. Kalbim patlayacak az sonra. Yalnizim ya.
Fena salladı, ben de uyandım.
çocuk tecavüzcülerine uyarı.
allah baba salıncak kurmuş beleşten sallıyor oooh...
Sözlükteyken yakalandığım ilk depremdir, özeldir benim için.

bu sabahların bir anlamı olmalı.
izmir sonrası bursa'ya küçük bir uyarıdır.
Bittiyse yatıp uyuyacağım depremdir.

Dont distörp plis.
çok korkutmuştur. bayağı hissediliyordu. yataktan fırladım, ne yapacağımı bilemedim o an korkudan. sonra dışarı çıktım. baktım herkes uyuyor.
inegöl'dende hissedilmiştir.

allah korusun.
yalovada uykudan uyandırmış depremdir . hayır biliyomuş gibi daha dün deprem çantası hazırladım koydum yatağımın yanına ne olur ne olmaz
görükle'de top atsan uyanmayacakları uyandıran deprem. ben de ömrümde ilk kez gece boyu uyuyamadım kalkıp sınava gitmek iÇin hazırlanacaktım ki besmele Çekerken buldum kendimi. dedim tövbeler olsun iÇime mi doğdu... gelmiş geÇmiş olsun herkese.
Geçmiş olsun bursaya..
sabah sabah korkutmuştur. allah beterinden korusun ne diyeyim.
istanbul bakırköy den bile hissedilendir.
Herkese geçmiş olsun.birileri hala /haşa/ allah yok desin.
Bu depremde de imana gelmedik.

Duymadim lan hic ahaha. Kopekler hissedermis diyorlar benim zilli de horul horul uyuyordu.
Ramazanda da hiç deprem olmuyor, bizi oruçlu oruçlu hiç korkutmuyorsun ey büyük allahım diyip yattım ki deprem oldu. Ben susayım ve yatayım en iyisi. Hayat şom ağızlılara zor.
Geçmiş olsun Bursa.
Korkuyla şaşkınlık yaratan deprem.ayakta olduğum için fazlasıyla hissettim.umarım peşine şiddetli bir deprem gelmez.
arabada olduğumdan duymadığım deprem. yoksa istanbuldan da hissedilmiş diyolla. o an boğaziçi köprüsünü geçiyordum sanırım.
bursa ve ilçeleriyle komşusu istanbul'dan yoğun olarak hissedilen depremdir.
Merkezde yoğun olarak hissedilen ama kısa süren bir depremdir. Bir an bina çöker diye yataktan kalkayım dışarı çıkayım hiç yoksa sağlam bir yere siper alayım dedim ama uyumaya devam etmek daha cazip geldi. Dedim yat zıpar sktrt.
memleketimi beşik gibi sallamış depremdir. geçmiş olsun.

ha bu arada merak eden varsa bilecikte de hissedilmiştir.
güncel Önemli Başlıklar