bugün

imam;Namaza hızlı başlayarak rakibimiz şeytanı ilk 5 dakika içerisinde yıkmak istedik lakin oyuncularımız kondisyon olarak yetersiz kaldı.
Allah affetsin güldürmüştür.

--spoiler--
Cübbeyi çıkarıp kaçayım dedim, çünkü dövecekler beni. Bunlar beni aralarına aldılar, bir dövdüler bir dövdüler kafam yarıldı. kafamı da çeker misiniz?
--spoiler--
dinen teravih namazını en çabuk kıldıran hoca caizdir. çok uzun süren namaz edası sonucu yorulmalar başgösterdiği zaman hoca dualarda uzatır tadili erkan kıldırmaya çalışır ise cemaat uyumaya başlıyor haliyle vatandaşta sinirleniyor bilip bilmeden eleştiri yapmayın kodumun din cahilleri. evet..
anlatmasına bakılırsa en az 10 dakka dövmüşler aq.
Geçen yılın haberleri...
izlerken skeç sandım.
Komik olaylar yaşayan acıklı hayatlar ülkesi olduk.
bu ne mk hahaha başka ülkede yaşayamam lan vallahi. the imam the dayak, jet imam gibi tabirlerle haber yapan kanala mı güleyim. hocanın laflarına mı hahaha.

--spoiler--
aradan 3-4 gün geçsin, bayram bitsin ondan sonra ne yapacaksanız yapın böyle şey olur mu ya.. hahahaha.
--spoiler--
2018 yılının ilk Ramazan dayağı gelmiştir, evet.
Doğal olan durumdur. Namaz dediğin şey bir ibadettir sen oraya zaten ibadet etmeye gidiyorsun, tavuğun yem topladığı gibi kılmak olmaz. Ancak bazı imamlar da çok ağır hareket ederek gerçekten cemaatteki yaşlıyı, işi olanı vs. düşünmeden kıldırıyor bu da yanlış.
En güzeli normal bir hızda kıldırmasıdır.
imam bey, sence de biraz hızlı gitmiyor muyuz?
Daha kendi din adamlarına saygıları yok...