bugün

Şüphesiz ki uludağ sözlükte kartların yeninden dağıtılmasına vesile olabilecek gelişme.
1) intensivecare (#41946377)
görsel
2) self control (#41946410)
görsel
3) dedektif (#41946442) (gerçi pek istifa etmiş gibi değil ama olsun)
görsel
bundan sonrasi birakma anına göre siralanmis edit:
4) fibonaccinumbers da bırakmış görünüyor.
görsel
5) kultursuz dinazor da bıraktı. (#41947548)
görsel
6) stargaze de bırakti.
görsel
7) alkolik oldum da birakti. (#41948085)
görsel
aramıza hoş geldiniz genşler.
görsel
dibi dibi rek duruyorsa sorun olmayan istifadır.
yenilerin önünü açın.

essy, alkolik oldum, dibi dibi rek' in başına inşallah.

edit: dünkü bebeler başımıza yetkili olmuş da aman aman yirim onları.
bu yetkili şeysini zaten bir türlü anlamadım, adamlar formatın anasını sikiyor, forum yapıyor, trollük adı altında atatürk'e vs hakaret edip tayyibin organik tuvalet kağıtlığını yapıyorlar ama tık yok. anayasal olarak suç olan yazıları bile silmiyorlar. sinei millet şart.
oligarşiden, temsili demokrasiden; doğrudan demokrasiye, kollektif bir sözlük ahalisine.
bizim yazarlardan kollektif bir düzen kurulamaz, tabii ki şaka yaptım. *

sorumlular bulunup, azledilerek en kısa sürede meritokrat bir sözlüğe evrilmeyi diliyoruz.

bu gidişle olsa olsa kankacı sözde aristokratların ve troll anarşistlerin sivil ve masum ahaliyi canından bezdirdiği bir sözlük oluruz.
kapitalizme boyun eğlememiş, işçisine zulm eden patrona zort çekmişlerdir.
Torpil olduğu sürece böyle şeyler devam eder ama kimin umrunda. Maksat dam göt olsun. Aynı şeyi yapan iki kişiden biri caylak olsun Ama oteki bdv'ye bildirilmesine rağmen mod yetkili arkadasi var diye dokunulmaz olsun. Sikerler kamil hepinizi sikerler.
Hepsi de şovmen ve prim ugruna yapılmış sözde istifalardir.

Bunu 5 yaşındaki cocuk bile yemez yutmaz.
yazar olmak sana pek yaramamış.
ben onu inkar etmiyorum ki.
cumhuriyet ve atatürk düşmanı provakatör bir orospu çocuğuna tabii ki küfrettim.
bak, ayıkken de ediyorum.
işte sen zamanında benim gibi edemediğin için sözlüğün bu hallere düşmesinde emeğin var.
ayrıca istediğim konuda yazarım, istediğim konuda ahkam keserim. kimseye hesap vermek zorunda değilim.
görsel
Zall: Oğlim size nolir lan. internete sözlüğü ben açirem. Sözlik takılir ben hızlandırirem. Ortalıh ğarişir ben toparlirem. Vallah sataram giderem çabuh dönün loow...
olaylar büyüyor.

güzel.

şimdilik çayım ve kabak çekirdeğim var ofiste.
izmit'in en seksi erkeği jimmy tudeski kalsın yeter. Gerisi zaten tırşık.
endişelendiren istifalardır.

yahu beni mi buldunuz? tam yeni yazar olmuşken ortalığın böyle karışması çok ürkütücü. inşallah bana sıçramaz. ben ne modların ne yetkililerin tarafındayım. ben, formata uymağa çalışıp bir şeyler karalıyorum. lütfen arada ben kaynamayayım. bu yaşıma kadar hep arada kaynadım. ya al başına belayı nerden çıktı şimdi bu karışıklık? bunları da yazdık ama dikkat mi çektik acaba?

kimseye düşman değilim arkadaşlar.
Onurlu bir davranış sergilemişlerdir. Lakin asıl istifa etmesi gerekenler hâlâ pusuda bekleyip acaba bu işin içinden nasıl kazançlı çıkabilirim derdindedirler.
karı kıza yürüyen yetkililerden istifa etme onuru beklemeyin evet.
sözlük yetkililiği nedir ki zaten? eğlenmeye iki çift fikir beyan etmeye yarayan bi yer.
yaz geç.
olup bitenlerden gram haberi olmayan ben size bu parçayı armağan ediyorum sayın yazarlarımız.
http://www.youtube.com/watch?v=oXTOe9B0t6s
o bildiriye imza atan diğer yetkili bay ve bayan arkadaşların da istifa eden yetkili arkadaşlarını yalnız bırakmamaları ve aralarındaki kader birliğini sürdürmeleri gerekir. daha açık ifade ile o bildiriye imza atan diğer arkadaşlar da aynı eylemlilikte bulunmalı ve istifa etmelidir. siyasi ahlak buna denir.

ya devlet başa ya kuzgun leşe, demiş orhan asena.
(bkz: sözlükte kartların yeniden dağıtılması)

Demiştim...
amk sanki merkez bankası başkanlığından istifa ettiler. şu muhabbetlere, pozlara bak.

bir de diğerleri niye istifa etmedi de bu yavrucakları mayın eşeği gibi önden saldılar?

alem hep çakal çukal olmuş agaaa.
Bu kriz durumunda zall devletlum sizlere yardımcı olmak en büyük liyakat ister.

Lütfen bu görevi kendim kabul edebilirim.
işsizlik mayışı için işkur şubelerine başvurmaları muhtemeldir. 5 sene ve öncesi için 5 ay, 5 sene üstü için 10 ay mayış alacaklar.

(bkz: hayaller ve gerçekler)
Bi bok olmaz yetkili olmak isteyen hevesli çok. 10 tane gönüllüyü 10 Dakikada bulur zall.
keller denen yetkilinin dediğine göre kovulmuşlar evet.
istifa edenlerden bazılarının 2 veya 3. Entryleri birilerine ana avrat sövmek oluyor.

Arkadaş anlamadım ki yetkiliyken beyefendi beyefendi takılan tipler,

istifa edince direkt küfüre sarılıyorlar.

Demek ki adamlık yetkideymiş hacı.