bugün

--spoiler--
adanalılar çok küfür ediyor, kabe kapanabilir.
--spoiler--
(bkz: tövbe tövbe)
efsane ötesi inci sözlük başlığı.
ne zaman sıkılsam, canım sıkkın olsa açar saatlerce kahkaha atarım.
--spoiler--
deli dolu sözler zemzemli gözler
600 lü seneler mekkeyi bekler
alkışlayın ibneler riyadlı piçler
mekkespor adamı g.tünden siker
--spoiler--
--spoiler--
medine taraftarları 45. dakika da şampiyon vatikan tezahüratı yapınca tribünler karıştı.. bilal habeşi şu an sahaya indi ve taraftarları sakinleştirmek için bakaradan ayetler okuyor...

--spoiler--
--spoiler--
dani bin guizullah'ın vuruşunda top hacerül esved taşından dönüyor.
--spoiler--

allah cezanızı vermesin.
akşam ezanının okumasıyla birlikte, namazın farzı için maça ara verilen müsabakadır.
inci sözlüğün belkide en komik başlığıdır.
şimdi yanımızda bir konuğumuz var. ünlü sarı çiçek var. ve siz roma imparatorlukgücü- israiloğulları idman yurdu maçındayken az önce sordum sarı çiçeğe üst olur dedi sayın bedeviler.
golsüz eşitliğin bozulmadığı maçtır.
deplasmanda galibiyet 2 olur o .
stad de kabe de oynanmıştır.
--spoiler--
medine taraftarları 45. dakika da şampiyon vatikan tezahüratı yapınca tribünler karıştı.. bilal habeşi şu an sahaya indi ve taraftarları sakinleştirmek için bakaradan ayetler okuyor...
--spoiler--
inci sözlüğün en kral zamanlarının en sağlam başlığıdır. bir daha öyle bir ortam, platform vs. ne dersen işte kurulamaz. oluşmaz.*
mekkeliler öyle bir defans yaptılar ki ''kale önüne deve çekti'' tabirini kullanmamız caizdir diyebiliriz.

ulan üyeliğim yoktu ama inci başkaydı bee.
--spoiler--

ve ezan başladı devre arası oluyor. oda ne yavuz sultan selim maçı basıyor ve hakemi tehdit ederek putperestlerin ayağına sıkıyor. fifa kararıyla halifelik kupası türklerin oluyor.

--spoiler--
öldüm lan. iş yerinde dakikalarca mal gibi kahkaha attım. regl olmuş kadın gibi kendi kendime gülüyorum sandı millet. acıyan gözlerle bakıyorlar bana. "iyiyim sadece son zamanlar da biraz kötüyüm" diyebildim sadece kahkaha eşliğinde.
hayatımda en çok güldüğüm şey kesinlikle okuyun.
enfes bir başlık ve yorumların olduğu incisözlük başlığı.
(bkz: el allahico)
halifeliği kaldıramıyorum beyler yardım başlığı ile ölümüne kapışacak inci sözlük başlığı.
okunduğunda hala ilk kez okuyormuş gibi kahkaha atmaya neden olan inci sözlük başlığı. Inci nin en kral başlığıdır ayrıca.

--spoiler--
*4 maçlık cezası biten dabbe, kemikkıran
lakabıyla oyuna giriyor.

*cefakar medineliler deplasmana yürüyerek gitmişlerdir.
--spoiler--
halid bin velid'in golüyle mekkespor 1-0 önde.
Ulan aklıma geldi, bak şimdi. o zamanlar sözlük gibi sözlüktü inci.
--spoiler--
mekkeli amigo, hafız burhanın bülbül kasidesini okuması mekkeli futbolcuları adeta çıldırttı... mekke gole yakın...

--spoiler--
orhan bencagay nickli inci sözlük yazarının başlattığı efsane başlık.

tabi orhan'da silik yiyenler arasında. serkan bir kendini bırakacak herhalde birinci nesil olarak.
içerisinde taaruz-u beleş teriminin bulunduğu efsanedir.

(bkz: ofsayt) ahahaha *
top ortadan ikiye ayrılmıştır. tövbe estağfurullah.