bugün

Spor toto süper lig 2016-2017 sezonu 23. Hafta karşılaşması. Saat 20:00'da Antalya arena stadyumunda oynanacak.
Galatasaray'ın beşiktaş ile olan puan farkının 12 veya 13'e çıkabileceği maç. Antalyaspor galatasaray'a ters gelen bir takım ve bu sıralar iyi gidiyorlar.
"Yönetim istifa" seslerinin kulaklarımda yankılanacağı maç.
iki denk takımın mücadelesi. kg var de geç.
gs'nin yenilmeyerek yerini koruyacağı maç.
igor tudor'un kader maçı.
Her ne kadar galatasaraylı olsam da kazanma ihtimalimizin az olduğunu düşündüğum maç.
1-3 galatasaray'ın kazanacağı maçtır.
Ya ufff antrnmn çk yrcuuu diye kafa silken karı kılıklı futbolcularımız oynamazsa temiz bir galibiyet elde ederiz. Aksi bir durumda yine bize hüsran.
Etoo'nun cezalı olduğu maç. Galatasaray kiminle oynayacaksa o hafta en önemli futbolcu cezalı oluyor ne hikmetse. Evet.
valla galatasaray ın ve ligin durumuna bakacak olursak galatasaray son kurşunlarını sıkıyor gibi. şıno teknik adam değişikliğinden memnun değil, hemen sakatım ayağına yattı. diğer hollandalı da öyle. ne fener, ne galatasaray kimse kusura bakmasın eskisi gibi değil son 2 sezondur. top falan oynamıyorlar. fenerin topçu kalitesi gerçekten düşük. daha doğrusu yanlış transfer politikası, orta sahada 6-7 adam var çoğu defansif. galatasaray desen artık bir yeni ruha ve oyuncu değişikliğine gitmeli gerçekten o ruhu bulabilirse galatasaray, galatasaray oluyor bunu herkes biliyor. beşiktaş a gelince, evet iyi top oynuyorlar laf yok ancak bu kadar abartmamak lazım, galatasaray ve fener çok kötü durumdalar birazda bu yüzden beşiktaş bu kadar ön plana çıkıyor. oyuncu sistemini ve teknik adam oturdu takımda iyi gidiyorlar ancak bir avrupada büyük bir takımla karşılaşsınlar benim için asıl sınav o olacak. gerçek takım dediğim italya da evinde 13 maçta 1 maç kaybeden roma deplasmanı gibi bir deplasman yaşamadı hiç beşiktaş daha. olmadı fransa da bir lyon deplasmanına git bakalım değil mi bu tecrübe işi onu merak ediyorum başarabilecek mi bu oyuncu grubu.

neyse bir maça yorum yapacaktım ligi özetlerken buldum kendimi yine kafam çok güzelken izleyeceğim maç.

göztepe adamı götünden s.ker.

aynen coni.
bu nasil kadro lan.sirf stoper.
Gsnin 3lu mu 4lu mu oynadigi anlasilamayan mac. Bu carole ne icin sahada onu da cozemedik. Defansta 3 kisir duruyor ilerde de yok ilginc. Yasinin yerinde linens oynasa daha faydali olur verkacla vs. cizgiye inip orta yapar hic degilse.
--spoiler--
saldır cimbom okey les go
--spoiler--
Tudor tribüne gonderildi.

ilk atakta skor 2-0 oldu.
Antalya'nın 2-2 yi bulduğu karşılaşma. Hahahahaha.
atamayana atarlar deyiminin saha dökülmüş hali.

3ü atamadık yedik, ikinci yarı atamadık yine yedik..

bazen kendi kendime, 'ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır' diyorum..
yiyoruz, engelleyemiyoruz.
Genini genetiğini silktiğimin Galatasaray defansı yüzünden 2-0'dan verecegimiz karşılaşma.
Çoğu kişinin yönelttiği " neden maç izlemiyorum ? " sorusunun yanıtını veren maç. Neden izleyelim ki ? Fıtık olmak için mi ? Galatasaraylıyım ama kafayı yemek istemiyorum artık. Bu yüzden de maç falan izlemiyorum.
Riekerink düşmanlarının köpek gibi riekerink i arayacağı günler gelecek.

Ben eminim riekerink olsaydı GS bu kadar puan kaybetmezdi.
Bir zamanlar hüküm süren (bkz: beşiktaş kanseri)nin galatasaray'a bulaştığını gördüğümüz bu sezonki karşılaşmalardan sadece biri.
Hadi 1-0 ı koruyamayıp berabere kalırsın anlarım.
Ama 2-0 dan maç vermek nedir amk...
goooooooooooooollllllllllllll.
Galatasaray'ın hakemin anasına selam gönderdiği maç.
90 artı galatasaray atana kadar lan 6 dakika uzatma icin ne olmuş macta.
golll ulannnn golll... mükemmeli arayan adamlar gibi, gs'da mükemmeli istiyoor. ve bence bu gol şampiyonluğun habercisi. sezon sonu galatasaray en az 10 puan fark ile şampiyonluğunu son iki hafta kutlayacaktır.