bugün

28 şubat'ta başlayan sözlük direnişlerinin geldiği son nokta.

dün akşam saatlerinde bir yazarın yaptığı, "tüm entry'lerini silme script'i" sayesinde yazarlar, dünden bu güne, bilinen rakamlar olarak, 90 binin üzerinde entry sildi, 2-5 bin arası yazarın da, youreads.net'e geçiş yaptığı söyleniyor. günlerdir entry girmeme direnişleri sürüyordu.

şu an ise, entry girmek de dahil, silmek, fav'lamak gibi hiçbir fonksiyon çalışmıyor. sitenin aşırı yavaşlamasını da not düşmek gerek.

günlerdir yazarlarını muhafazakar ve yenilikleri kapalı olmakla suçlayan yönetime karşı sanırım direnişçi yazarlar, ilk darbeyi vurdular.

bunlar daha başlangıç.

düzeltme: bugün listesi de kafayı yemiş durumda. entry girilmeyen başlıkları gösteriyor.

haklıyız, direne direne kazanacağız.
Valla beni uçurduklardı.
Az bile amk, surunsunler...
Şu an 50.000 entry silindi. Anlık takip ediyorum.
Nişanı gormez. Sözlük mafiş...
aferin yazarlara. inanılmaz derecede örgütlenebilme yetenekleri var. onlarda bu azim varken ekşi yönetimi nasıl olsa geri adım atacaktır.
43 dakikalık çöküntünün aranın ardından tekrar kendine gelmiştir.

k: sedaat, koş ben sözlüğü bozdum!
s: ulan kaç kere dedim sana şu bilgisayarın önünde dürüm yeme diye! ayran dökmüşsün.
k: ya napıyım, entry'lerini siliyorlar, 90 bin tane entry silmişler.
s: tamam tontişim, sen ağlama. al bi' dürüm daha ye.

ben de 649 entry'mi bu yolda kurban ettim. sen dur kanzuk.

direne direne kazanacağız!
ekşi sözlük'teki sol nüfusu uludağ sözlük'e kaydıracak olaydır. faşolar korkun bizden! *
Halen devam eden sorundur. Sayfa yenilenebilse de girilen entryler görünmüyor, mobil uygulamasında sorun o kadar büyük değil gibi.

Tasarımın değişimi, 'devamını okuyayım' sekmesi, ekşi şeyler ve en son da yazarlardan habersiz kullanılan entryler derken yazarlar kazan kaldırmış.
Zall da gelişmeleri yakından izliyodur;

görsel

Vay be geçen aylarda şöyle bi olay vuku bulmuştu;
(bkz: ekşi sözlük te zall a gömülmesi)
Sanırım bizimkinin sabrını test etmeye kalktılar.
ekşi sözlük beyin ve ahlak olarak zaten 10 sene önce çöktü.

sitesini sikeyim.
Kürt ve bölücü yazarların ekşiyi tamamen ele geçirme direnişi, Zaten dillendiriyorlardı bahaneyide bulmuş oldular.
o değil de direnen sözlükçüler çok güzel. direniş neymiş görsün dalmaçyalılar.
uludağ sözlük'e kayma yaratacak çökmedir. ulan bu beyin masturbasyonu yapan terör sevicilerinden kaçtım da geldim ben buraya. hayırlısı.
güncel Önemli Başlıklar