bugün

7.22 lerde fink atmaktadır.
Yavaşş mq.
dün 7.02 bugün an itibariyle 7,22 tl gören çıldırmış kurdur.

inanılmaz hızlı bir şekilde cebimizde ki para değer kaybediyor ve biz fakirleşiyoruz.
suriyeli kardeşlerime bu akşam iftar yemeği vererek kutlayacağım.

türk ekonomisi çokomelleşiyor hamdolsun.
az önce 7,27 yi zorlayan kurdur. birileri bir şey yapabilir mi artık lütfen !

çıldırdı, allah dolar borcu olanların ve bu ülkede yaşayan herkesin yardımcısı olsun.
Kuru değil abi, yaş hem de çok yaş.
Bi anda ne oldu artmaya başladı böyle. 3 günde değişti kur.
Ahını aldınız çekin belanızı.
instaya bakıyom ekonomi çoh eyi.
Sakin olalım. Katarbank bayram tatilini uzatmış. Uçakları yüklemeye başlamışlar. Dolarlar pazartesi türkiye'de.
10 dan aşağı kurtarmaz.
(img:#2061593)
"Dolar yükseldi" yazmaya korkan haber siteleri, "dolar kazandırmaya devam ediyor yazıyor." Omurgasızlığın resmidir adeta.
Daha çok konuşurum ekonomi fikan da konuşmak istemiyorum. Çünkü bizi dinleyen yok artık. Kendi kendimize konuşuyoruz. Eski takipçiler bilir uzun uzun ekonomi yazardık eskiden. Bir şeyleri düzeltmek için kafa yoracak kadar kendimi ait hissetmiyorum buraya artk.
bayramdan hemen önce "atacak kurşunları kalmadı" demiştim. araya bayram girince pek hissedilmedi ama şu anda belgeleniyor kurşun kalmadığı. bu saâtten sonra dünyada spekülasyonlara en açık para birimi tl'dir. ve açık söylüyorum spekülasyonlar kısa süreli kâr satışlarıyla olur ancak. yani yatırımcı daha da yükseleceğine inancını kaybederse satar, üç,beş düşünce geri alır ve geri çıkar.

şu hâliyle tcmb falan hiçbir şey yapamaz. 7,5 diyenler olmuş; 8'i devirmeden duracağını hiç sanmıyorum.

zorunlu not: yatırım tavsiyesi değildir.
https://mobile.twitter.co.../1291326695446896641?s=09

Reisin dediği gibi, onların doları varsa bizim de Allah'ımız var.
Para politikası elhamdülillah.
(img:#2061608)
Rahip Brunson’u geri verdik dolar düştü, Ayasofya’yı geri kilise yapsak ???
7.60 seviyesinde kısa bir mola verir.
görsel
arkadaşlar katar kıralı imdada yetti galiba.

uçak hava da arıza yapmış.
2018'de aynı aylarda aynı tutarlara gelmiştir. çünkü 03 ağustosta acemi birliğinde yemin töreni yaptık ve 2 gün evci izni yapıp 6 ağustosta usta birliğine teslim olmuştum. aynı aynı hafta dolar 1 hafta içinde 7 lirayı görmüştü. habire dejavu oluyoruz döviz kurunda.
Fenerbahçe'yle uğraşırsan dolar yükselir tabii böyle!!
görsel
200 TL'lik banknot 2009 yılında piyasaya sürüldü.

Tedavüle girdiğinde değeri 131 Dolar
Şu andaki değeri ise 27
görsel
dolar
bankada 600 dolarım var.
güncel Önemli Başlıklar